רצח מאיה ווישניאק: המשטרה חושדת כי עמית אלמוג היה נתון להשפעת סמים

רצח מאיה ווישניאק: נבדק החשד כי החשוד צרך סם
חשד זה התחזק אחרי שאלמוג סירב לעבור בדיקת שתן • מקורביו של אלמוג סיפרו לכאן חדשות: הוא צרך בעבר סמים קשים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עמית אלמוג החשוד ברצח בת זוגו מאיה ווישניאק
צילום: צילום: מתוך האינסטגרם

רצח מאיה ווישניאק: המשטרה בודקת אם החשוד ברצח עמית אלמוג היה תחת השפעת סמים קשים בזמן רצח חברתו ברמת גן. חשד זה התחזק אחרי שאלמוג סירב לעבור בדיקת שתן, וכי על פי החשד לשניים לא קדמה מריבה. כך פורסם היום (רביעי) בחדשות הערב בכאן 11. מקורביו של אלמוג סיפרו לכאן חדשות: הוא צרך בעבר סמים קשים.


מוקדם יותר פורסם כי הפרקליטות החליטה לאפשר לעמית אלמוג להיבדק על ידי פסיכיאטר פרטי מטעם ההגנה. זאת לאחר שכבר נערכה לו בדיקה ראשונית על ידי הפסיכיאטר המחוזי. בדיקה שטרם הושלמה עקב התנהגותו של אלמוג. מי שיבצע את הבדיקה הפרטית עבור ההגנה הוא פרופסור גיל זלצמן, מנהל המרכז הרפואי גהה. סוכם כי הבדיקה תבוצע בתוך 48 שעות. 

אתמול פורסם בחדשות הערב בכאן 11 כי אלמוג השתולל ולא אפשר לבצע לו הסתכלות פסיכיאטרית ראשונית. בעקבות התנהגותו פרקליטיו ערערו לבית המשפט העליון כדי לאפשר בדיקה חיצונית. בני משפחתה של וישניאק אמרו אתמול כי המקרה שאירע למאיה יכול לקרות לכל אחת. בהצהרה לכלי התקשורת אמרה אימה של מאיה, הילה, כי מתוך האסון הגדול בחרו בני המשפחה לתת מסר של תקווה ושינוי: "מאיה, נפש חופשייה ותאוות חיים. הציבה לעצמה יעדים, לא תמיד שגרתיים".

הפופולריים