אחיו של החשוד בדקירה שנורה בשיבא: נכה, חולה אפילפסיה שהגיע לקבל טיפול פסיכולוגי

"חולה אפילפסיה שהגיע לקבל טיפול פסיכולוגי"
ההרוג האירוע הוא מוסטפא יונס, בן 26 מעארה • לפי החשד התעמת עם מאבטח שדרש ממנו לעטות מסכה ואז דקר את סגן הקב"ט ונורה • המאבטחים המעורבים באירוע נלקחו למשטרה לגביית עדות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מוסטפה יונס ההרוג באירוע הדקירה בבית החולים תל השומר, מאי 2020
צילום:

האירוע בשיבא: החשוד בדקירה שנורה ונהרג מירי המאבטחים בבית החולים שיבא בתל השומר היום (רביעי) הוא מוסטפא יונס, בן 26 מעארה. אחיו טענו לאחר התקרית כי אחיהם היה חולה אפילפסיה שהגיע לבית החולים לצורך בדיקה פסיכולוגית עם אמו וכי הוא נושא תעודת נכה. החשוד דקר בצוהריים עם סכין את סגן הקב"ט של בית החולים בעמדת המאבטחים בבית החולים תל השומר. הוא דקר אותו בראשו ונורה על ידי אחד המאבטחים במקום. מותו נקבע בבית החולים. סגן הקב"ט נפצע קל. מתחקיר ראשוני עולה כי אחד המאבטחים העיר ליונס כי הוא אינו עוטה מסכה בהתאם להנחיות ובין השניים התפתח ויכוח, אחריו דקר התוקף את סגן הקב"ט ונורה בתגובה. המאבטחים שהיו מעורבים באירוע נלקחו למשטרה לצורך מתן גביית עדות.

ראש מועצת עארה מודר יונס אמר: "המשפחה דורשת לחקור עד תום מדוע המשיכו לירות בו גם כשהיה שרוע על הקרקע, מה קרה שם? הגופה תישלח לנתיחה לדרישת המשטרה והמשפחה כאחד. מדובר במשפחה נורמטיבית. מוסטפא עבד עם אביו במשאית בעבודות עפר. כעת ממתינים שיחזרו בני המשפחה מבית החולים גם הדודים שלו נסעו לשם".


הפופולריים