חשד לרצח בבת ים: גבר בן 63 נדקר במספרה – שני חשודים נעצרו

בן 63 נדקר למוות במספרה בבת ים; חשודים נעצרו
חשד לרצח: הנדקר פונה במצב קשה ומת מפצעיו בבית החולים וולפסון. המשטרה בודקת את נסיבות האירוע, ומחקירה ראשונית עלה שהרקע הוא פלילי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת האירוע בבת ים 10.5
צילום: צילום: תיעוד מבצעי מד"א

חשד לרצח בבת ים: רופא שיניים תושב העיר בן 63 לחייו נדקר היום (ראשון) למוות במספרה ברחוב בלפור בעיר. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום פינו אותו לבית החולים וולפסון במצב קשה, שם מת מפצעיו. המשטרה בודקת את נסיבות האירוע, ובשלב ראשוני נראה כי הרקע פלילי.

שני החשודים שנעצרו על ידי המשטרה, אחר מהם אמר לכאן חדשות לפני מעצרו: "לא ראיתי מה קרה. אני הייתי בפנים, זה קרה בחוץ. אין לי מושג מה קרה פה. שמעתי שדקרו אותו. זה השותף״. 

חובש רפואת חירום  במגן דוד אדום מעוז ויברמן, סיפר: "במקום הייתה המולה גדולה. הגבר שכב על הרצפה, כשהוא מחוסר הכרה. מיד הענקנו לו טיפול רפואי, שכלל עצירת דימומים, ופינינו אותו במהירות לבית החולים וולפסון, כשמצבו קשה".

אמש, בקטטה בשכונת התקווה בתל אביב נדקר גבר כבן 30 ונפצע פצעים אנושים. מותו נקבע בבית החולים איכילוב זמן קצר לאחר מכן. שלושה גברים אחרים נפצעו פצעים בינוניים. במשטרה אומרים כי הרקע לאירוע – פלילי. מדובר ככל הנראה בסכסוך בין כמה משפחות המתגוררות באזור. טרם נעצרו חשודים אך נפתחה חקירה.

זהו מקרה המוות הרביעי על רקע פלילי ביומיים האחרונים, אחרי שביום שישי נורו למוות שני תושבי עוספיא ברכבם סמוך לכיכר השוטר. סלמאן אבו סעדה, אביו של אחד הנרצחים, עופר אבו סעדה בן ה-27, אמר: "אין משטרה במדינה, המשטרה לא עושה כלום. עופר היה נשמה טובה, אני מבקש מהמשטרה שתיקח את עצמה בידיים ותגלה את הרוצחים".

הפופולריים