מח"ש בודקת את הפגיעה בילדה במאה שערים

מח"ש בודקת את הפגיעה בילדה במאה שערים
במח"ש מדגישים כי לא מדובר בחקירה, אלא בבדיקה ראשוית. זיסי מרגלית נפגעה מרימון הלם שזרק שוטר בעת עימותים בשכונה הירושלמית ביום חמישי האחרון
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זיסי מרגליות שנפגעה מרימון הלם במאה שערים 17.04.20
צילום:

מח"ש פתחה היום (ראשון) בבדיקה בעקבות האירוע בשכונת מאה שערים ביורשלים ביום חמישי, שבו נפגעה הילדה זיסי מרגלית מרימון הלם שזרק שוטר לעברה בעת עימותים במאה שערים. במח"ש בודקים את טענות המשפחה ומדגישים שלא מדובר עדיין בחקירה אלא בבדיקה בלבד, שבסיומה יוחלט אם יש מקום לפתוח בחקירה רשמית שבה ניתן לזמן את המעורבים.

אביה של  הילדה סיפר לכאן חדשות כי בתו מפחדת לראות שוטרים. לדבריו, היא סובלת מכוויה סמוך לעינה וראייתה לא נפגעה. מרגלית סיפרה להוריה כי ברגע הפגיעה "הרגישה שהיא נשרפת" וכי עשן סגול-כחול אופף אותה. זיסי לא פונתה לבית חולים אלא טופלה על ידי רופא פרטי. ההורים סיפרו כי חששו לפנות את בתם לבית חולים מחשש שתידבק בקורונה.


ראש מדור חקירות במשטרה, סנ"צ גלעד בהט, התייחס לאירוע בריאיון לירון דקל במהדורת "השבוע": "כששוטרים מותקפים הם חייבים לחלץ עצמם. הרימון נועד למקרים של הפרת סדר, הוא נועד למזער את הנזק כמה שיותר. לצערנו בנוסף למתפרעים, יש שם משפחות שמטיילות בניגוד להנחיות, ולצערנו אחת מהן נפגעה". 


הפופולריים