מאמן הכדוריד בנו ריינהורן הורשע בעבירות מין ב-57 קטינות

מאמן כדוריד הורשע בעבירות מין ב-57 קטינות
בנו ריינהורן, בן 37 מהרצליה, הודה בהסדר טיעון כי ביצע עבירות מין ברשת ב-65 נשים, 57 מתוכן קטינות. הסדר הטיעון אינו כולל הסכמה על עונש
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנו ריינהורן
צילום: צילום מסך

***עדכון 09.06.21 - 14 שנות מאסר למאמן הכדוריד בנו ריינהורן שהורשע בעבירות מין בעשרות קטינות ונשים

מאמן הכדוריד בנו ריינהורן הורשע היום (שלישי) בשורה ארוכה של עבירות מין. ריינהורן, בן 37 מהרצליה, הגיע להסדר טיעון בו הודה בעבירות ביניהן אונס ומעשה סדום בקטינות מתחת לגיל 16. ההסכם בין הפרקליטות לריינהורן אינו כולל הסכמה על עונש, שייקבע על ידי בית המשפט.

הפרקליטות מסרה בהודאתה שאחת הסיבות שבגינן החליטה להגיע להסדר עם ריינהורן, מלבד הודאתו במעשים, הינה חוסר הרצון להביא את הנפגעות הרבות לעדות בבית משפט - מעמד טראומתי עבור נפגעות תקיפה מינית. ריינהורן הואשם בפגיעה בילדות ונערות מגיל תשע ועד 17.

פרשת ריינהורן התפרסמה באוגוסט 2018, כשהמשטרה חשפה לראשונה פרטים על חקירה סמויה שביצעה באמצעות סוכנים שפעלו ברשתות חברתיות. מהחקירה נגדו עלה כי הוא נהג להתחזות בפני קורבנותיו לסוכן או סוכנת דוגמנות. במשטרה אמרו כי הוא פעל באופן אובססיבי "לכל אורך שעות היממה", ובמשך כמה שנים. בין השאר, פעל ברשת אינסטגרם ובאתרים נוספים שבהם פועלים קטינים, בעיקר בתחום צילום האופנה, הפקה ודוגמנות.

לפי חקירת המשטרה, ריינהורן פתח ברשת פרופילים פיקטיביים של סוכן דוגמניות, מעצבת בגדי ים, חברת הפקות ועוד. הוא ניהל שיחות עם קטינות רבות והציע להן לדגמן. לאחר מכן, נהג לנהל שיחות ווטסאפ עם בנות שהסכימו לשתף איתו פעולה – והציע להן לעבור אודישנים, תוך שהוא מבקש את תמונותיהן מזוויות שונות.

עוד נודע כי הוא דרש מהקטינות לשלוח לו תמונות גוף ותמונות עירום שלהן. במשטרה תיארו כי הוא יצר אצלן אמון, והוביל אותן לחוש שהן משוחחות עם חברה קרובה. לרוב, הן היו בטוחות כי מדובר באישה. על אף שעיקר החשדות נגד ריינהורן היו על מעשים ברשת האינטרנט, לפחות שתי נערות שהתאמנו תחת ריינהורן בהרצליה התלוננו אף הן על תקיפה.

התיק נגד ריינהורן נוהל בידי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה מול השופט גלעד נויטל מבית המשפט המחוזי בתל אביב. העבירות בהן הודה ריינהורן הינן גרימת מעשה אינוס וסדום בקטינה תחת הסכמה שהושגה במרמה, מעשה מגונה בקטינה בהסכמה שהושגה במרמה, הטרדה מינית, שימוש בגופו של קטין לעשיית פרסום תועבה, מידע כוזב במחשב, איומים, התחזות כאחר ועוד עבירות נוספות. 

הפופולריים