המתה בקלות דעת: אישום נגד הנהג הפוגע בתאונה ב-443

המתה בקלות דעת: אישום נגד הנהג בתאונה ב-443
לבית המשפט המחוזי בירושלים הוגש כתב אישום נגד טארק כורד, בן 19 מכפר עקב שבמזרח ירושלים בגין גרימת מותן של ציפי ונעם רחל רימל לפני כחודש וחצי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אפרים, אשתו בתו
צילום: צילום: דוברות כב"ה מחוז יו"ש

לבית המשפט המחוזי בירושלים הוגש היום (רביעי) כתב אישום נגד טארק כורד, בן 19, תושב כפר עקב, שבמזרח העיר בגין גרימת מותן של ציפי ונעם רחל רימל, בתאונה בכביש 443 לפני כחודש וחצי. כתב האישום מייחס לכורד עבירות של המתה בקלות דעת, חבלה חמורה, פציעה ונהיגה במהירות מעל המותר. בתאונה נפצעו קשה גם אב המשפחה, אפרים ובנו איתי. בפרקליטות ביקשו להאריך את מעצר הבית של כורד עם תום ההליכים.

לפי כתב האישום, נהג הנאשם ברכב שרכש כמה ימים קודם לכן וערך נסיעת מבחן, שבה החל להגביר את מהירות נסיעתו מצומת עטרות ועד צומת כלא עופר עד למהירות של 170 קמ"ש. עם התקרבו לצומת במהירות גבוהה הרמזור היה אדום וכורד לא האט את מהירותו. כ-40 מטר מקו העצירה פגע במכוניות. בכתב האישום נכתב כי בכך גרם כורד בקלות דעת, תוך שהוא נוטל סיכון בלתי סביר לאפשרות גרימת מותם ופציעתם של עוברי הדרך, למותן של ציפורה רימל ושל נעם רחל. 

רזיאל גנץ, אחיה של ציפי אמר במעמד הגשת כתב האישום: "אנחנו כאן כדי שלא יהיו עוד תאונות כאלה ושלא ייפגעו עוד אנשים. אין שום עונש שיספיק במקרה כזה, מקווה שבית המשפט ייתן את העונש החמור ביותר".


בתאונה שאירעה לפני כחודש וחצי נהרגו ציפי רימל בת ה-34, ובתה נעם רחל, בת שלושה שבועות, מהיישוב נווה צוף שבמטה בנימין. שתיהן פונו לבית החולים במצב אנוש, שם נקבע מותן. אב המשפחה, בן 40 נפצע קשה ובן נוסף, בן 12, נפצע אנוש, אחרי שנלכד באחת המכוניות וחולץ על ידי אנשי חילוץ והצלה.


הפופולריים