החשד לרצח והתאבדות בפתח תקווה: ילנה דרשה מבן זוגה שיעזוב את הדירה

פרטים חדשים: ילנה דרשה מבן זוגה לצאת מהדירה
אחת הסיבות שהובילו לרצונה להיפרד ממנו היא שהחשוד היווה עליה עול כלכלי. חברת ילדות של החשוד טענה שהגורם לסכסוך בין השניים הוא בנה של יצחקבייב
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סלביק מבשב וילנה יצחקבייב
צילום: צילום: מתוך פייסבוק

הרצח וההתאבדות בפתח תקווה – פרטים חדשים: כמה ימים לפני הרצח ביקשה ילנה יצחקבייב מבן זוגה, החשוד ברצח, סלביק מבשב, לעזוב את דירתה. היא דרשה ממנו שיחל לחפש לו מיידית דירה חדשה וציינה בפניו שעד שימצא הוא יוכל זמנית לשהות בדירתה. עם זאת, חברת ילדות של החשוד ברצח טענה שבנה של יצחקבייב הוא הגורם לסכסוך בין השניים.

אחת הסיבות שהובילו לרצונה של ילנה להיפרד ממנו היא שהחשוד ברצח החל להוות עליה עול כלכלי. לטענת משפחתה של הנרצחת, היא ביקשה ממנו כמה פעמים למצוא עבודה יציבה ומכניסה מאז עבר לגור איתה. אך הוא לטענתם לא פעל לכך והכביד עליה כלכלית מבלי לדאוג להוצאותיו כך שכל הנטל היה על ילנה.

חברת ילדות של החשוד ברצח הטילה בריאיון לאסתי פרז בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב, את האשמה לסכסוך בין השניים על בנה של יצחקבייב: "סלאביק אמר לי 'מצאתי את האושר שלי, אך הבן של ילנה מפריע לי הוא לא עובד. אמא משלמת על השכירות שלו, אמא נותנת לו את כל הכסף'. כשילנה הייתה בבית חולים הוא רב עם סלאביק". 

"המשטרה צריכה לעשות את העבודה שלה, הם מקצוענים. אנחנו רוצים לדעת את האמת. קשה לנו להאמין שהוא עשה את זה, אני מכירה אותו המון שנים, הוא לא יכל לעשות את זה. הם היו מאוהבים כמו זוג יונים – הוא אוהב אותה ומצא את המזל שלו. אני בטוחה שהוא לא עשה את זה", הוסיפה החברה. 

סלאביק אמר לי: מצאתי את האושר שלי אך הבן של ילנה מפריע לי הוא לא עובד, אמא משלמת על השכירות שלו, אמא נותנת לו את כל הכסף. כשילנה הייתה בבית חולים הוא רב עם סלאביק.– המשטרה צריכה לעשות את העבודה שלה, הם מקצוענים  - רוצים לדעת את האמת. קשה לנו להאמין שהוא עשה את זה, אני מכירה אותו המון שנים, הוא לא יכל לעשות את זה. הם היו מאוהבים כמו זוג יונים – הוא אוהב אותה ומצא את המזל שלו. אני בטוחה שהוא לא עשה את זה.

אתמול (שבת) סיפר י', בנה של ילנה, כי לפני שבועיים אמרה לו אמו שהיא רוצה להיפרד ממבשב. לדבריו, מאז סיפרה לכלתה כי מבשב "נהיה עצבני ולא התנהג כמו בדרך כלל". הוא הוסיף כי "הוא היה איש חלש ולא אלים, אני בהלם שזה קרה".

י' הוסיף שייתכן שהעובדה שמבשב היה אדם מוכר בקהילה הבוכרית הובילה אותו למעשה, לאחר שלא ידע כיצד יתמודד אם בקהילה ידעו שזוגתו עזבה אותו. בשעות הערב הגיעו אנשי זק״א לנקות את זירת הרצח. כמה שעות קודם לכן הגיעו שוטרים לדירה, לקחו ממצאים חדשים וגבו עדויות מהשכנים. מבשב, החשוד ברצח, החזיק באקדח ברשיון בשל עבודתו כמאבטח בגן ילדים.

השניים נמצאו ביום שישי ירויים בדירה ברחוב עין גנים בפתח תקווה. צוותי מגן דוד אדום נאלצו לקבוע את מותם. פרמדיק מגן דוד אדום יוסי חלבי סיפר: "כשהגענו למקום, הובילו אותנו לדירה, ראינו גבר ואישה מחוסרי הכרה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות, הם היו ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם".

הפופולריים