חשד לרצח והתאבדות: גבר ואישה נמצאו ירויים בדירה בפתח תקווה

חשד לרצח והתאבדות: גבר ואשה נמצאו ירויים בפ"ת
בנה של האישה מנישואיה הקודמים גילה את הגופות בזירה. לפי החשד, הגבר, בן 62, ירה חמישה קליעים בפלג גופה העליון של זוגתו בת ה-57 ולאחר מכן התאבד. השניים היו בקשר בשנה וחצי האחרונות ולשניהם ילדים מקשרים קודמים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רצח והתאבדות בפתח תקווה 17.1.20
צילום: -

גבר בן 62 ואישה בת 57 נמצאו הערב (שישי) ירויים בדירה ברחוב עין גנים בפתח תקווה. צוותי מגן דוד אדום נאלצו לקבוע את מותם. על פי חשד ראשוני, הגבר ירה בפלג גופה העליון של זוגתו חמישה קליעים ואז התאבד בירייה, לאחר שמריבה בין השניים התלהטה. השניים לא מוכרים למשטרה, ואין רקע לתלונות קודמות מהם במשטרה. האישה התאלמנה לפני כמה שנים מבעלה הקודם, והקשר בין השניים התחיל לפני שנה וחצי.


מי שמצא את בני הזוג והזעיק את כוחות ההצלה היה בנה, גבר בשנות ה-30, של האישה, שמצא אותם ירויים במטבח. הגבר החשוד ירה ככל הנראה בזוגתו ואז בעצמו באקדח שהחזיק ברישיון, במסגרת עבודתו כמאבטח. פרמדיק מגן דוד אדום יוסי חלבי סיפר: "כשהגענו למקום, הובילו אותנו לדירה, ראינו גבר ואישה מחוסרי הכרה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות, הם היו ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם".

אתמול עצרה המשטרה תושב העיר בן 50, החשוד שחנק גבר אחר בן 57 למוות. גורמי הרפואה שהיו במקום נאלצו לקבוע את מותו לאחר שביצעו פעולות החייאה. לפי חקירה ראשונית, המקרה אירע בסביבות השעה 1:30. החשוד הזמין אליו חברים ולאחר שהשתכרו, מסיבה שאינה ברורה, כשנותרו רק החשוד והנרצח, חנק אותו למוות.

במגן דוד אדום לא ראו סימני חנק או כל סימן המעיד על מאבק בין השניים. הגופה נשלחה לנתיחה. פרמדיק מגן דוד אדום בני טבק שהגיע לזירה סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הגבר שוכב בתוך המבנה כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל הנשמות, עיסויים ומתן תרופות אבל לצערנו בסופן נאלצנו לקבוע את מותו". 

שלשום, אישה בת 32 נמצאה ללא רוח חיים בביתה בבניין בכרמיאל. שוטרים שהוזעקו למקום דיווחו כי על גופת הצעירה אותרו סימני דקירה. חשודה ברצח בשנות ה-30 לחייה נעצרה. לפי החשד, השתיים השתכרו בדירה, ולאחר שהחשודה דקרה את חברתה - היא דפקה בדלת השכן, וזה הזעיק את המשטרה.

הפופולריים