יפה יששכר: אחסום בגופי את פוטין מלהיכנס לבית הנשיא

יפה יששכר: אחסום את פוטין בגופי מלהיכנס
נשיא רוסיה צפוי להגיע בסוף החודש למעון הנשיא, במסגרת פורום השואה העולמי החמישי. יששכר פנתה לריבלין וביקשה שלא יורה למאבטחיו למנוע ממנה לעשות זאת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אמה של נעמה יששכר: "לא בית המשפט יחזיר אותה, אלא המדינה"
צילום: אמה של נעמה יששכר: "לא בית המשפט יחזיר אותה, אלא המדינה"

יפה יששכר, אמה של נעמה, פנתה הערב (שבת) לנשיא המדינה ראובן ריבלין ואמרה לו שבכוונתה "לחסום בגופה" את נשיא רוסיה ולדימיר פוטין כשינסה להיכנס לבית הנשיא במסגרת פורום השואה העולמי החמישי בסוף החודש. הכנס צפוי להתקיים בתאריך 23 בינואר. בפנייתה הודיעה יששכר כי בכוונתה להגיע לפתח בית הנשיא ולחסום בגופה את כניסת המשלחת הרוסית. 

"לא יעלה על הדעת שאתה, נשיא המדינה, תקבל במשכן הנשיאים, בכבוד מלכים, את נשיא רוסיה שמחזיק את בתי נעמה שמשמשת כקלף מיקוח פוליטי ולסחיטה", כתבה יששכר. עוד הוסיפה כי היא ציפתה שריבלין יודיע "באופן ברור", כלשונה, "שאין לו כל כוונה לארח בהוד והדר במשכן נשיאי ישראל את האיש שעומד מאחורי כליאתה לצורכי מיקוח מדיני ופוליטי".

בהמשך ביקשה יששכר מהנשיא: "אל תורה לאנשי האבטחה שלך, בני גילה של נעמה שכל אחד ואחת מהם היה יכול להיות בכלא הרוסי במקומה, למנוע ממני את חובתי כאם וכאזרחית מדינת ישראל הרואה בארוחת הערב המלכותית במשכן הנשיא, בנוכחות נשיא רוסיה, כהשפלה אישית ולאומית".

הפופולריים