חשד לרצח: רעול פנים ירה למוות בגבר בכפר קאסם

חשד לרצח: רעול פנים ירה למוות בגבר בכפר קאסם
המשטרה מחפשת אחר היורה שנמלט מהמקום; בסכנין, אלמונים ירו אל בית ראש העיר סכנין והציתו את רכבו. לא היו נפגעים אך נזק נגרם לבית ולמכונית, שני חשודים נעצרו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת רצח בכפר קאסם, 14.12.19
צילום: Kasmaw

חשד לרצח בשרון: ג'והר אבו ג'אבר, תושב כפר קאסם בן 30, נורה למוות הבוקר (שבת) במאפייה בעיר בידי אלמוני רעול פנים שנמלט מהמקום. המשטרה פתחה בחקירת המקרה. הרקע הוא ככל הנראה סכסוך בין משפחות. אבו ג'אבר הוא החמישי במשפחתו שנרצח בשנים האחרונות. 


לנרצח עבר פלילי: הוא נשא עונש מאסר של עשרה חודשים, בין השאר משום שדקר את אביו בגרונו בסכין וגרם לפציעתו. כמו כן הוא הורשע בהחזקת נשק. מתחילת השנה נרצחו בחברה הערבית 90 בני אדם. 

בד בבד, אלמונים ירו לפנות בוקר צרור יריות אל ביתו של ראש עיריית סכנין, ספוואת אבו ריא והציתו את רכבו. אין נפגעים אך נזק נגרם לבית ולרכב. המשטרה עצרה שני חשודים, תושבי העיר בני 22 ו-23, בחשד למעורבות במעשה שנסיבותיו לא ברורות. אבו ריא הוא ראש העיר השישי בחברה הערבית שיריות נורו אל ביתו מתחילת השנה. 

מהמשטרה נמסר: "שוטרי משטרת ישראל הוזעקו למקום, הקימו מחסומים  והחלו בסריקות לאיתור חשודים. חוקרים אספו ממצאים ופתחו בחקירה. הרקע לאירוע טרם ידוע". החשודים יובאו לדיון בהארכת מעצרם הערב בבית משפט השלום בחיפה. 

ח"כ עופר כסיף מהרשימה המשותפת התייחס לשני האירועים: "הטרור שמפעילים ארגוני פשיעה נגד אזרחים ונבחרי ציבור ערבים רק הולך וגובר. שמענו הרבה הבטחות מהממשלה והמשטרה, אבל בפועל האלימות רק גוברת ונראה שארגוני הפשיעה לא  מרגישים מאוימים כלל. על המשטרה למצות את הדין עם האחראים". 

הפופולריים