מות תהילה נגר: 19 שנות מאסר נגזרו על ראאד רושרוש

מות תהילה נגר: 19 שנות מאסר לראאד רושרוש
בית המשפט המחוזי בנצרת אישר את הסדר הטיעון שחתמה הפרקליטות עם רושרוש, שבמסגרתו הורשע בהריגה ולא ברצח. הוא גם יפצה כספית את משפחתה של נגר ברבע מיליון שקלים. בית המשפט הוציא צו הרחקה לבני משפחת רושרוש ממשפחת נגר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ראיאד רושרוש
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בית המשפט המחוזי בנצרת גזר היום (חמישי) 19 שנות מאסר על ראאד רושרוש, בן 29, שהורשע בהריגת תהילה נגר שהייתה בת זוגו. בכך אישר בית המשפט את הסדר הטיעון שחתמה הפרקליטות עם רושרוש, אך הפחית שנה מ-20 השנים שביקשה הפרקליטות. רושרוש יפצה את משפחתה של נגר ברבע מיליון שקלים ונגזרה עליו שנת מאסר נוספת על תנאי.


זהבה נגר, אמה של תהילה, התייחסה בדמעות לגזר הדין: "כל יום נרצחת בחורה בגלל שאין פה ענישה כמו שצריך. הענישה צריכה להיות קשה, מפחידה ומרתיעה. הוא רצח את הבת שלי בדם קר, לא הרג אותה". נטלי אחיטוב נגר, אחותה של תהילה, אמרה כי רושרוש איים עליה. "בני המשפחה שלו דאגו לעשות פה פרובוקציה ואיימו עלינו. גם הרוצח איים עלינו. לא יכול להיות שלא נרגיש מוגנים ובטוחים", אמרה האחות.


בדיון דחוף שהתקיים בבית משפט השלום ניתן צו הרחקה נגד משפחת רושרוש לבקשת בני משפחתה של תהילה נגר. הוחלט שעל משפחת רושרוש יאסר ליצור כל קשר ברשתות החברתיות או בכל דרך אחרת עם בני משפחת נגר, ולא להגיע למקום מגורם, לשאת או להחזיק כל כלי נשק.

הפרקליטות הגיעה עם רושרוש להסדר טיעון ולפיו יורשע בהריגה ולא ברצח. בנוסף הוא יפצה כספית את משפחתה של נגר בסכום המרבי הקבוע בחוק. בתחילה הגישה הפרקליטות נגד רושרוש כתב אישום בגין רצח, אך בשל קשיים שעלו תוך כדי ניהול המשפט הוחלט לחתום עמו על הסדר טיעון שבו יורשע בהריגה והמדינה ביקשה עונש מאסר של 20 שנה. בית המשפט אישר את ההסדר.


נגר, תושבת קיבוץ גינוסר, הייתה בת 20 במותה. גופתה נמצאה בחודש דצמבר 2016 סמוך למושבה מגדל. בכתב האישום המקורי צוין כי רושרוש תקף אותה באלימות קשה באמצעות אבן. כחודשיים לפני האירוע היא דיווחה על אלימות מצדו.

הפופולריים