חשד: בת 32 תקפה את בת השכנים ואיימה לזרוק את בנה מהחלון

חשד: בגלל סכסוך - השליכה מנגל על ילדה בת 4
על פי החשד האישה, שהייתה מסוכסכת עם השכנים, כעסה על כך שילדיהם זרקו עליה בקבוק מים, ובתגובה זרקה לעברם מנגל שפגע בילדה בת ארבע. מעצרה הוארך עד יום רביעי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אזיקים, כלא
צילום: צילום: פלאש 90

בת 32 מלוד נעצרה בסוף השבוע האחרון בחשד שזרקה מנגל על ראשה של ילדה בת 4, ובהמשך, כשהמשטרה הגיעה למקום, איימה לזרוק את בנה מהחלון - כך פורסם היום (שלישי) בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב'. הרקע לאירוע הוא ככל הנראה סכסוך שכנים, בית המשפט האריך את מעצרה עד מחר.

לפי החשד, האישה שנעצרה, אם לשני ילדים, כעסה על כך שילדי השכנים פגעו בה עם בקבוק מים, וזרקה לכיוונם מנגל. כתוצאה מכך בת השכנים, בת 4 בלבד, נפגעה קלות בראשה. שוטרי מרחב השפלה שהגיעו למקום ביקשו לעכב לחקירה את בעלה, אך בתגובה החשודה אחזה בבנם המשותף בן ה-11, ואיימה כי תשליך אותו מחוץ לחלון אם בעלה לא ישוחרר. בסופו של דבר הצליחו השוטרים להשתלט עליה והיא נעצרה.

ביום ראשון האישה הובאה לפני שופט בבית משפט השלום בראשון לציון ומעצרה הוארך בארבעה ימים. עורך דינה ירין סולאש אמר לכאן חדשות: "מדובר באירוע שהחל עם חזרתם של החשודה ומשפחתה מבילוי בפארק כשהותקפה החשודה על ידי שכניה, עימם הם מצויים בסכסוך שכנים קודם. לטענת החשודה היא חששה לשלומה ולשלום ילדיה הקטנים, כששכניה, קבוצה גדולה של אנשים ניסו לתקוף אותה".

עורך הדין הוסיף כי החשודה מכחישה כי תקפה את המתלוננים או איימה בתקיפה של בנה בפרט: "אנו סבורים שמדובר בטעות בהבנת הדברים על ידי היחידה החוקרת, ובטוחים שהדברים יתבהרו בבית המשפט במהרה והלקוחה תשוחרר".

הפופולריים