הותר לפרסום: גיורא פרי הוא הרופא החשוד ברצח אשתו

הותר לפרסום: גיורא פרי הוא החשוד ברצח אשתו
מעצרו של הרופא בן ה-67 הוארך בארבעה ימים על ידי בית המשפט. גרושתו של הרופא בריאיון לכאן 11: "לא הופתעתי, היה לו צד אפל".
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גיורא פרי ואסתי אהרונוביץ' 4.11.19
צילום:

הותר לפרסום: דוקטור גיורא פרי בן ה-67 הוא הרופא החשוד שרצח את אשתו אסתי אהרונוביץ' במושב תלמי אליהו. מעצרו של פרי הוארך בארבעה ימים. נירית זך, גרושתו של פרי, אמרה הערב (שני) בריאיון לדב גיל-הר בערב ערב בכאן 11 כי לא הופתעה לגמרי מהמעשה הנורא: "היה לו צד מאוד אפל, אם דברים לא היו מסתדרים הוא לא היה מסוגל לקבל את זה".

"מצד אחד זה היה הלם, שוק נוראי, אבל מצד שני גם קצת לא התפלאתי", אמרה זך. "התפלאתי שהוא ירה ולקח חיים של בן אדם כשכל חייו היו מתן חיים, הוא תמיד סייע לאנשים להתרפא ולהבריא, אבל יש לו צד מאוד אפל שגיליתי כשחייתי איתו ובעיקר כשניסיתי להיפרד ממנו".

הצד האפל שלו, הסבירה זך, "הוא שהוא פשוט לא יודע לקבל דברים, גם בעבודה אם דברים לא היו מסתדרים הוא לא היה מסוגל לקבל את זה כמו אדם רגיל. הוא היה מתרגז ונעלם, יכול היה להיעלם לעשרה ימים בלי להגיד לי. הוא לא היה בא לעבודה. לפעמים היה לוקח את כל הכסף שלנו ונעלם. הרבה מאוד אגו, הרבה מאוד 'הכול מגיע לי'". 

אחרי שנפרדו, המשיכה זך לספר, "הוא היה מטריד אותי, מצלצל באמצע הלילה, מגיע הביתה ומנסה להיכנס למרות שהחלפתי מנעול. הוא כתב לחבריי ובני משפחתי דברים איומים, עשה הכול לאמלל את חיי, עד שהכיר את אשתו השלישית. אז הכול השתתק וחיי חזרו להיות שלווים".

"זו טראומה גם בשבילי", אמרה פרי על רצח אהרונוביץ'. "אני הייתי יכולה להיות בסיטואציה הזאת, זה נורא. מצד שני זה אדם מקסים וחכם ורב קסם. לאן שהיינו מגיעים אנשים פשוט הוקסמו מהידע שלו והנחמדות. הוא היה קופץ ישר אם מישהו היה חולה, והיה לו צד של ממש אכזריות לפעמים. זה מאוד לא רגיל ושונה". 

"הופתעתי שהוא לקח אקדח, לא חשבתי שהוא יכול להגיע לזה", המשיכה זך. "אדם שתמיד קפץ לעזור ופתאום לקח חיים. הופתעתי". במהלך תהליך הפרידה שלה מפרי, אומר זך, "התרעתי כשזה קרה לי לפני עשר שנים, דיברתי עם אנשים קרובים אליו, משפחה וחברים, ולא שמו לב".

אסתי אהרונוביץ' נמצאה אמש ללא רוח חיים בביתה במושב תלמי אליהו. אהרונוביץ' הייתה בת 70, אם לארבעה וסבתא לתשעה נכדים. היא שימשה במשך שנים מורה למוסיקה בבית הספר היסודי המקומי "יובלי הבשור" עד לפרישתה לגמלאות. הלוויתה התקיימה הערב בבית העלמין בחבל שלום.

פרי חשוד שירה בראשה כמה פעמים באקדח שהחזיק ברישיון. פרי הוא רופא בן 67, והוא נעצר לאחר שביצע תאונה עם מכוניתו סמוך לצומת קציעות בנגב. הוא נפצע פצעים קלים עד בינוניים ופונה בליווי שוטרים לבית החולים סורוקה. בני הזוג היו בהליכי גירושים שיזמה אשתו. מדובר ברצח ה-12 מתחילת השנה של אישה בידי בן זוגה, והשלישי בתוך פחות מחודשיים.

"זה שוק לכולם, כי מי שמכיר אותו מבין שזה לא יכול להיות", כך סיפרה ציפי, בת דודתה של אסתי אהרונוביץ' בריאיון לאסתי פרז בן עמי בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב. "כל הזמן אמרתי איזה לה בת מזל היא, היו לה יופי של חיים". לדבריה החשוד לא היה אלים כלפיה, לא מילולית ולא פיזית. "הוא ממש העריץ אותה ואהב אותה", אמרה.

האזינו לריאיון עם בת דודתה של אהרונוביץ' בכאן רשת ב

הפופולריים