מות תהילה נגר: אחותה – מאמינה שייגזרו עליו 20 שנה, הלוואי והיה יותר

מות תהילה נגר: אחותה בביהמ"ש – שייגזרו 20 שנה
סניגוריו של רושרוש בטיעונים לעונש: "מקווים שהתקשורת לא תשפיע על ההחלטה. הוא לוקח אחריות מלאה על המעשים" • גזר הדין יינתן ב־21 בנובמבר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ראיאד רושרוש
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

מות תהילה נגר: נטלי אחיטוב, אחותה של תהילה שעל פי החשד נהרגה על ידי בן זוגה, וזהבה אמה, אמרו היום (רביעי) לאחר הטיעונים לעונש בבית המשפט המחוזי בנצרת: "אני מרגישה שהשופטים לא ייתנו לו פחות מ־20 שנות מאסר. הם יודעים שהוא רצח אותה בכוונת תחילה. אין לו ערך לחיי אדם. הוא כל הזמן הראה שהוא לא קשור בכלל למעשה. עכשיו כשיש עסקת טיעון הוא מבקש רחמים". גזר הדין יינתן ב־21 בנובמבר.

עוד הוסיפו: "היא פחדה ממנו ולא ידעה מה לעשות. הוא ניצל אותה נפשית, מינית, הכה אותה מכות רצח לפני כן. זה לא בן אדם שאיבד לשנייה את השפיות שלו. זה מפלצת. הוא עשה מעצמו מפלצת. הוא נולד להיות מפלצת. הוא רצח אותה בדם קר".

עורכת הדין תמי אולמן, שמייצגת את ראיאד רושרוש הנאשם בהריגת תהילה נגר,  אמרה היום בבית המשפט כי רושרוש מצטער על מה שעשה ולוקח אחריות מלאה על המעשים: "מכתב האישום עולה שהוא לא תכנן את המעשה מראש והוא לוקח אחריות מלאה על כך. לא מקלים ראש בחומרת העבירה". 

עוד הוסיפה: "הנאשם ללא עבר פלילי ועצור מזה שלוש שנים. הוא הסכים להישאר במעצר כי הבין את חומרת המעשה". אולמן טענה שהחוקרים צחקו על הגמגום שלו במהלך החקירה: "יש לנאשם בעיה של גמגום קשה. גם בחקירה היה לו קשה. החוקרים ליגלגו לו. הנאשם סבל וסובל מתופעה זו וזה לא הקל עליו בחייו. הוא עזב את לימודיו ומגיל צעיר יצא לעבודה עם אביו. מקווה שהתקשורת לא תשפיע על החלטתכם, התקשורת מלווה את התיק הזה יותר מכל תיק אחר. מתחם הענישה המתאים הוא 12 שנות מאסר".

תחילה הגישה הפרקליטות נגד רושרוש כתב אישום בגין רצח, אך בשל קשיים שעלו תוך כדי ניהול המשפט הוחלט לחתום עמו על הסדר טיעון שבו יורשע בהריגה והמדינה ביקשה עונש מאסר של 20 שנה. עורך דינו של רושרוש, שמואל ברזני, הוסיף: ״לא ברור מכתב האישום ממה נגרם מותה של המנוחה. מרגע שבוטלה עבירת הרצח בכתב האישום המתוקן, נותרנו עם החסר. הספקות האלו פועלים לטובת המאשים". 

הפופולריים