הדריסה ביום הכיפורים: בגופו של הנהג הפוגע נמצאו שרידי סם

הדריסה ביום הכיפורים: בגופו של הנהג נמצא סם
הנהג חשוד בנהיגה פוחזת והחזקת סמים שלא לצריכה עצמית, בנוסף לסעיף ההריגה. מעצרו הוארך בחמישה ימים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אמיר אבו לבן, הנהג החשוד בדריסת איתי מרגי
צילום:

התפתחות בפרשת הדריסה למוות של הילד איתי מרגי בן ה-8 ביום הכיפורים: מעצרו של הנהג הפוגע אמיר אבו לבן הוארך היום (שישי) בחמישה ימים. לפני הדיון המשטרה הסירה את סעיף ההריגה מהנהג אך החזירה אותו כעבור זמן קצר. הסעיפים הנוספים שבהם חשוד הנהג הם: נהיגה פוחזת והחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עוד התברר כי שרידים של סם נמצאו בשתן של אבו לבן. השופט ירון גת כתב בהחלטתו כי "החשד הסביר התחזק אף ביחס לנהיגה תחת השפעת סמים ויתר עבירות התעבורה".

עורכת הדין סרין עיסא פרקליטתו של הנהג הפוגע, אמיר אבו לבן מסרה כי: "הוא לא מעכל את האירוע. התיק נמצא בשלב מוקדם וממתינים שהמשטרה תסיים את החקירה. הוא היה זהיר, דברים כאלה קורים. משתתפים בצער המשפחה".


עורך הדין חי הבר המייצג את משפחת הילד אמר: "כולנו יצאנו עכשיו מהדיון ושמענו איך הנהג מבצע עסקאות סמים, ושהתקבלה תלונה קודם לכן על השתוללות של אותו כלי רכב. מה יש לבחור לנסוע במהירות מופרזת ביום כיפור שמלא ילדים בחוץ? מקרה מזעזע, אני פה לוודא שימוצה עימו הדין. לא מעוניינים בתנחומים שלו".


איתי מרגי נהרג ביום רביעי בתאונה שהתרחשה בצומת הרחובות נמיר וז'בוטינסקי סמוך לביתו. מרגי נפגע אנוש מרכב כשרכב על אופניו. הוא פונה לבית החולים איכילוב בעיר תוך כדי ביצוע פעולות החייאה, ושם נקבע מותו.

הפופולריים