החשד לסחר בסמים מתחזק: דורס בן ה-8 ביום הכיפורים מסתבך

החשד לסחר בסמים מתחזק: דורס בן ה-8 מסתבך
המשטרה תבקש להאריך את מעצרו של אמיר אבו לאבן, בקשה שתתבסס על המידע החדש שהושג סביב הסחר בסמים. אביו התייחס לראשונה: "עדיף שיחתכו לי את הרגליים אחרי ששמעתי מה קרה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איתי מרגי, הילד שנהרג בתאונה בתל אביב ביום כיפור, 09.10.19
צילום: צילום: באדיבות המשפחה

במשטרה התחזק החשד כי אמיר אבו לאבן, בן ה-20 שדרס למוות את הילד בן השמונה איתי מרגי בתל אביב, במהלך יום הכיפורים, ביצע עסקאות סמים נוספות טרם התאונה, מעבר לשקית הקוקאין שניסה להסתיר בשיחים. קרובי משפחתו התייחסו הערב (שבת) לראשונה לתאונה. אביו אמר: "עדיף שיחתכו לי את הרגליים אחרי ששמעתי מה קרה".

מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו של אבו לאבן. הבקשה תתבסס על המידע החדש שהושג בימים אלו סביב הסחר בסמים, ופחות על ההיבט התחבורתי של התאונה. בני המשפחה הוסיפו: "מצטערים על מה שקרה. משתתפים בצער המשפחה. כואבים את המקרה ועצובים מאד. לקחנו את המקרה הזה מאד ללב״.

ביום חמישי הובא אמיר אבו לבן לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב. לדברי הטוען המשטרתי, אחד העדים לתאונה תיאר "נסיעה במהירות מטורפת". אבו לבן חשוד בסחר בסמים. על פי החשד, הוא ניסה להיפטר מקוקאין במשקל של 1.6 גרם. עדים ראו את החשוד משליך את הסם והובילו את המשטרה למציאת החומר. בחקירתו הוא קשר את עצמו לסם שנמצא בשטח. 

איתי מרגי נהרג ביום רביעי בתאונה שהתרחשה בצומת הרחובות נמיר וז'בוטינסקי סמוך לביתו. מרגי נפגע אנוש מרכב כשרכב על אופניו. הוא פונה לבית החולים איכילוב בעיר תוך כדי ביצוע פעולות החייאה, ושם נקבע מותו.

הפופולריים