הנהג שפגע בבן ה-8 חשוד בסחר בקוקאין: "נסיעה מטורפת"

הנהג שפגע בבן ה-8 חשוד בסחר בקוקאין
אמיר אבו לבן מרמלה הוא הנהג החשוד שפגע באיתי מרגי בת"א, מעצרו הוארך עד יום ראשון. "פשוט רצחו אותו, ההורים מרוסקים", אמרה דודתו של מרגי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איתי מרגי, הילד שנהרג בתאונה בתל אביב ביום כיפור, 09.10.19
צילום: צילום: באדיבות המשפחה

תאונת האופניים הקטלנית בתל אביב: הבוקר (חמישי) הובא אמיר אבו לבן, הנהג החשוד שפגע באיתי מרגי בן השמונה בתל אביב, לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב. לדברי הטוען המשטרתי, אחד העדים לתאונה תיאר "נסיעה במהירות מטורפת". אבו לבן חשוד בסחר בסמים. על פי החשד, הוא ניסה להיפטר מקוקאין במשקל של 1.6 גרם. עדים ראו את החשוד משליך את הסם והובילו את המשטרה למציאת החומר. בחקירתו הוא קשר את עצמו לסם שנמצא בשטח. מעצרו של החשוד הוארך עד יום ראשון.

איתי מרגי, בן שמונה מתל אביב, נהרג אתמול בתאונה שהתרחשה בצומת הרחובות נמיר וז'בוטינסקי סמוך לביתו. מרגי נפגע אנוש מרכב בתל אביב כשרכב על אופניו. הוא פונה לבית החולים איכילוב בעיר תוך כדי ביצוע פעולות החייאה, ושם נקבע מותו.

בתאונה קטלנית נוספת נפגע אנוש בראשו ריאד באסם אבו שריקי, בן 13 מלוד, מאופנוע בכביש 443, כשרכב על אופניו סמוך לכפר הנוער בן שמן. הוא פונה תוך כדי ביצוע פעולות החייאה לבית החולים אסף הרופא, שם נקבע מותו.

ההרוג בתאונת הדרכים בתל אביב, איתי מרגי (צילום: באדיבות המשפחה)

"הוא היה ילד שאהב את החיים, אהוב על כולם", אמרה הבוקר רויטל סבג, דודתו של מרגי. סבג הוסיפה "פשוט רצחו אותו. ילד זהיר, רכב עם קסדה, ידע גבולות וחוקים. ההורים מרוסקים״. 

מחמד אבו שריקי, דודו של ריאד, אמר לכאן רשת ב כי "הלוואי שהיה חוק האוסר לנסוע בכבישים ביום הכיפורים חוץ מבמקרים דחופים".

הפופולריים