תיעוד: שוטר נתלה על מכונית נוסעת בה חשודים בסחר בסמים

תיעוד: שוטר נתלה על מכונית נוסעת במרכז ת"א
מרדף בסגנון הוליוודי התפתח בסוף השבוע במרכז תל אביב, בסיומו נעצרו שני חשודים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תיעוד: שוטר נתלה על רכב נוסע במרכז תל אביב
צילום: צילום מסך

שני חשודים מיפו המוכרים למשטרה בתחום עבירות הסמים, נעצרו בסוף השבוע בתום מרדף עם שוטרים שנערך לעיני מבלים בשדרות רוטשילד בתל אביב ביום שישי לפנות בוקר. במהלך המרדף ניסה לברוח אחד החשודים ברכבו כששוטר נתלה על חלון מכוניתו.


במהלך פעילות לילה הבחין צוות הסיור ברכב נוסע ברחוב הרצל לכוון מערב עד רחוב אחד העם. החשודים הבחינו בשוטרים, והחלו להזיז את ידיהם בצורה מחשידה. הצוות הגיע בסמוך לחשודים עם רכב סמוי, הודיע להם כי הם שוטרים, קרא להם לדומם מנוע וחסם אותם מלעבור. בזמן הגעת השוטר לחלון הנוסע של הנהג, הבחין הצוות כי מהרכב הושלכה ביצת הפתעה, ובמהלך המעצר הבחין שוטר נוסף כי אחד החשודים מנסה להחביא סמים בידו. השוטר ניסה לפתוח את ידו של החשוד אך הוא התנגד ומנע ממנו לפתוח את ידו.

לאחר מכן, נהג המכונית פתח בנסיעה פרועה לאחור נגד התנועה כשהשוטר תלוי על רכב החשודים, והנהג ניסה להטיח את השוטר במונית שעברה בנתיב הסמוך. נהג המונית הבחין במתרחש והסיט את מוניתו, פעולה שמנעה את פגיעה בשוטר. צוות המשטרה שהבחין במתרחש פתח במרדף רגלי אחר החשודים עם נשקים שלופים. בהגיעם לצומת הרחובות אלנבי-רוטשילד, עמד רכב החשודים ברמזור אדום, כשלפניו שתי מכוניות נוספות. כדי להימלט הוא ניסע לעבור דרכם אך לבסוף החשודים נעצרו אל מול המבלים. במהלך המעצר גילו השוטרים כי הביצה שנזרקה מהרכב הכילה ארבע מנוח של סמים.  

הפופולריים