חשד: חטפו ועינו אדם ברחובות בגלל חוב של 3,000 שקלים

חשד: חטפו ועינו אדם ברחובות בגלל חוב כספי
תושב השפלה הוחזק כפות עם בקבוק מים קטן וללא מזון במשך שלושה ימים. כעשרה אנשים לפחות היכו אותו. שני תושבי העיר, בן 24 ובן 19, נעצרו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
המבנה בקריית משה בו הוחזק קורבן ברחובות
צילום: צילום: דוברות המשטרה

תושב השפלה נחטף ועונה בגלל חוב כספי של 3,000 שקלים. החטוף הוכה והוחזק כפות במקלט ללא מזון במשך שלושה ימים. שני תושבי רחובות נעצרו בחשד למעורבות באירוע: מהנוק טגניה בן ה-24, בחשד שעמד מאחורי החטיפה, ואביב עלמה בן ה-19, בחשד שתקף את הקורבן. נגד החשודים הוגשה הצהרת תובע ובקשה להשאירם במעצר עד תום ההליכים.

על פי החשד הקורבן הותקף באופן קשה מספר פעמים בעבר. בחקירה עלה כי לאחר כל תקיפה הוא ננטש על ידי החשודים לבדו בערים שונות באזור השפלה. "באחד ממקרי התקיפה לפני כחצי שנה, נזקק הקורבן לטיפול רפואי בחדר מיון בבית חולים לאחר שנחבל בראשו", אמרו במשטרה.

עוד עולה מהחקירה כי בחודש יוני האחרון, כאשר שהה הקורבן בראשון לציון, טגניה ואדם נוסף הכניסו את הקורבן בכוח אל רכבם, בו היו חשודים נוספים, והוא הוסע לבית הקולנוע הישן בקריית משה ברחובות. במבנה הנטוש היו חשודים נוספים, כעשרה במספר, שהיכו אותו בברזלים ואף הפשילו את מכנסיו.

לאחר התקיפה הקשה הוסע הקורבן למקלט סמוך, הוכנס על ידי החשוד ואדם נוסף לתוכו דרך החלון, שם נכבל בידיו וברגליו. לאחר מכן החשוד, ואדם נוסף, השאירו לקורבן בקבוק מים קטן ללא מזון כלל, וכך הוא הוחזק, על פי החשד, במשך שלושה ימים. בסופו של דבר "הקורבן שוחרר על ידי החשוד לצורך הבאת הכסף", נמסר מהמשטרה. 

הפופולריים