ביאן נורתה בזמן שברחה: "היו לה חלומות - והכול נקטע"

ביאן ברחה, ונורתה: "היו לה חלומות, הכול נקטע"
סאמר זובידאת: "מוות מיותר" • ראש מנהלת החברה הערבית במשטרה לכאן רשת ב על האלימות במגזר: "אין לי ספק שזאת מחלה שצריכה טיפול של כל הגורמים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קטטה בבסמת טבעון 21.09.19
צילום:

האלימות במגזר הערבי: סאמר זובידאת, קרוב משפחה של ביאן בושקאר שנורתה למוות בסוף השבוע בקטטה בבסמת טבעון שבצפון, אמר בריאיון לאסף ליברמן וקלמן ליבסקינד בכאן רשת ב: "זה מוות מיותר. היא לא קשורה לריב הזה. היא הייתה בחינה של הדוד שלה וניסתה להימלט עם בעלה. היא נכנסה לקו האש בזמן שהיא ברחה – ופגע לה כדור בראש".

האזינו לריאיון עם זובידאת בכאן רשת ב

"היא הייתה בחורה למופת, חכמה, חרוצה, שקדנית", סיפר עוד קרוב המשפחה. "היו לה הרבה חלומות למשפחה, לקריירה והכל נקטע בבת אחת. אני לא יודע מי ירה, אף אחד לא יודע. הרבה אנשים היו שם, הרבה יריות, אתה לא יודע מי נגד מי. אנשי דת דואגים להרגיע את הרוחות ולנסות להשיב את העניינים לסדרם".

מוקדם יותר היום אמר ניצב ג'מאל חכרוש, ראש מנהלת החברה הערבית במשטרה, לאריה גולן בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב: "אין לי ספק שזו מחלה שמצריכה טיפול של כל הגורמים. אני קורא להפסיק את האשמות ההדדיות ולהתחיל לשתף פעולה. 97% מהחברה הערבית הם אנשים נורמטיביים, שמגיע להם לחיות חיים טובים".

האזינו לריאיון עם חכרוש בכאן רשת ב

הפופולריים