אימהות לפעוטות בבית המשפט: "ציפי דוד לכלא"

אימהות לפעוטות בבית המשפט: "ציפי דוד לכלא"
אימהות לפעוטות שטופלו אצל ציפורה דוד הנאשמת בהתעללות הגיעו לדיון בעניינה לבושות בחולצות אדומות ושלטים. כשגילו שהדיון נדחה שוב הן זעמו: "כל דחייה שהוא מבקש הוא מקבל"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אמהות לפעוטות שטופלו אצל ציפורה דוד זועמות בבית המשפט, 8.9.19
צילום:

אמהות לפעוטות שחונכו על ידי המטפלת ציפורה דוד, הנאשמת בהתעללות בהתעללות בקטין חסר ישע, הגיעו הבוקר (ראשון) לדיון הקראת כתב האישום נגדה בבית משפט השלום ברחובות, אך גילו כי השופט החליט לדחותו. האמהות הזועמות, שחלקן הגיעו בחולצות אדומות ונשאו שלטים "לא נוותר ולא נישבר", צעקו לעבר דוד ועורך דינה בבית המשפט: "ציפי דוד לכלא".


הדיון הנוכחי נדחה לאחר שהדיון הקודם, שנקבע ל-14 ביולי, נדחה גם הוא בעקבות טענת עורך הדין של דוד שלא קיבל את החומרים. "כל דחייה שהוא מבקש הוא מקבל, מעניין למי הוא מקושר פה", קראה אחת האימהות לעבר עורך הדין וקיללה אותו.

בחודש שעבר התעמתה אימו של אחד הפעוטות, בת אל רוגוב, עם המטפלת בבית משפט השלום בראשון לציון. האם הגיעה לדיון אף שההורים לא עודכנו בדבר קיומו. דוד קיבלה רשות לצאת להתאוורר ואז, לטענת רוגוב, תקפה אותה המטפלת הנאשמת.


כתב האישום נגד דוד, בת ה-65 ממושב בית עובד שבשפלה, הוגש כבר בחודש מאי על ידי הפרקליטות. דוד עבדה כמטפלת של התינוק בבית הוריו וסבתו מחודש ינואר השנה. מכתב האישום עלה כי בין היתר, הנאשמת סטרה בפניו, צעקה לעברו שוב ושוב, הטיחה אותו על הספה ועל השטיח, הצמידה מגבת לפניו של התינוק תוך שהיא חונקת אותו, הזיזה את התינוק עם רגלה, יצאה לעשן והותירה את התינוק לבדו בבית ואמרה לו שתהרוג אותו.

גם בדיון בחודש יולי הורי הפעוט בהם התעללה המטפלת ציפורה דוד תקפו אותה. הם הראו לדוד את הסרטונים בהם תועדה מתעללת בבנם ואמרו לה: "אנחנו נלווה את ציפורה דוד עד שהיא תכנס לנווה תרצה".

הפופולריים