ההתעללות בבת ה-7 בלוד: מטפלת פרטית העידה נגד בני הזוג

ההתעללות בלוד: מטפלת פרטית העידה נגד בני הזוג
המטפלת שטיפלה בילדה לפני כשנה מסרה את עדותה בימים האחרונים. בת ה-7 נחקרה בפעם השלישית אצל חוקר ילדים והושגה התקדמות. מעצרם של החשודים הוארך בארבעה ימים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
צילום:

מטפלת פרטית ששכרו בני הזוג החשודים בהתעללות בבתם בת ה-7 בלוד מסרה עדות המחזקת את החשד נגדם, כך פורסם היום (שני) בכאן חדשות. המטפלת שנשכרה על ידי השניים לפני כשנה, העידה בימים האחרונים. כמו כן, הילדה נחקרה בפעם השלישית אצל חוקר ילדים והביאה להתקדמות נוספת בחקירה. מסתמן שכתב אישום נגד ההורים יוגש בימים הקרובים. בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרם של ההורים בארבעה ימים נוספים. 

מאז תחילת הפרשה נחקרו גם אחיה הקטנים של הילדה, גורמים מבית הספר שבו למדה ולטענת המשטרה כמה אנשים אף הפלילו בעדותם את האב החורג, החשוד במעשים. סנגורו של האב, עו"ד שוקרי אבו טביק, מסר לכאן חדשות: "למרות שבית המשפט הנכבד האריך מעצר בתחילת השבוע כדי לבצע חקירה של ההורים, הם לא נחקרו שוב ולא הוטחו בהם כלל ראיות. האב מכחיש כל קשר למעשים". 

לפני כשבוע פורסם בחדשות הערב בכאן 11 כי החשוד טען בחקירתו השנייה, שהילדה הגיעה כבר לפני ארבעה חודשים מבית אביה הביולוגי מבית לחם במצב הקשה שבו נמצאה. אך על אף ההכחשות מצד החשוד, במשטרה טוענים שיש בידיהם עדויות חדשות שמפלילות אותו בהתעללות. כמו כן, מסמכים רפואיים בעניינה מחזקים את החשד שמדובר בהתעללות והזנחה ארוכת טווח.

החשוד בן ה-41 והאם בת ה-36 נעצרו לפני כמה שבועות, לאחר ששוטרים שהגיעו לדירתם מצאו את בת ה-7 כשהיא כבולה בחדר האמבטיה וחבולה בכל חלקי גופה. כמו כן התברר שהילדה לא רשומה במרשם האוכלוסין, כמו גם אחיה הנוספים, מכיוון שמדובר בנישואים שניים של בן הזוג.

הפופולריים