הוארך מעצרו של כפיר עטייה החשוד ברצח חלפן הכספים מנתניה

הוארך מעצר כפיר עטייה החשוד ברצח חלפן הכספים
עטייה ממשיך להכחיש את המעשים המיוחסים לו ויועבר להסתכלות פסיכיאטרית בתנאי מעצר ביום חמישי. נציגת המשטרה בדיון: "חלה התפתחות דרמטית בחקירה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כפיר עטייה החשוד ברצח דוד אגייב בנתניה
צילום: צילום: מתוך דף הפייסבוק של עטייה

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך היום (שני) עד ליום ראשון את מעצרו של כפיר עטייה, החשוד ברצח חלפן הכספים, דוד אגייב מנתניה. עטייה ממשיך להכחיש בחקירתו את המעשים המיוחסים לו. נציגת המשטרה טענה במהלך הדיון היום כי חלה התפתחות דרמטית בחקירה.

ביום חמישי יועבר עטייה לאשפוז פסיכיאטרי לאחר שעורך דינו ביקש בדיון הקודם לבצע לו בדיקה פסיכיאטרית. הוריו של עטייה הזהירו, לטענתם, על מסוכנותו מאז שהשתחרר מהכלא במארס האחרון. לדבריהם, בנם היה צריך לעבור בדיקה באחרונה אצל הפסיכיאטר המחוזי אך זו לא התקיימה.

סנגורו של החשוד, עו"ד איתי בן נון אמר לכאן חדשות: "עולות מהדיון תמיהות מהתנהלות המשטרה שמתנגדת לאשפוזו של החשוד, למרות שברור לכל שהוא אדם חולה. ארבעה ימים לפני האירוע התברר שהוא זקוק לאשפוז אך הפסיכיאטר המחוזי לא פעל לכך. על אף התנגדות המשטרה קבע השופט כי מה-22 בחודש הוא יעבור להסתכלות פסיכיאטרית בתנאי מעצר וכבר כעת הוא מועבר למעצר תחת השגחה פסיכיאטרית. החשוד מכחיש כל קשר לביצוע עבירה".

עטייה נתפס בתל אביב לאחר שהמשטרה חיפשה אחריו במשך יומיים. החשוד הוא בן זוגה לשעבר של בתו של אגייב. הוא נתפס לאחר ששוטר שהבחין בו ביקש ממנו תעודה מזהה. עטייה ניסה להתחמק אך השוטר זיהה את מכוניתו.

ביתו של הקורבן, בר ויכמן, תיארה בפוסט בפייסבוק את החיים לפני עשור כבת זוגו של החשוד ברצח. בין השאר ציינה איך התריעה בפני המשטרה שהוא מסוכן אך קיבלה כתף קרה: ״ניהלתי מערכת יחסים עם הרוצח, ארבע שנים של אלימות פיזית ומילולית. כשנפרדנו החלה האובססיביות, שריטות על דלתות, ניסיון לשרוף לי את הקליניקה. מאוחר יותר תקף את בעלי".

הפופולריים