החשוד ברצח חלפן הכספים בנתניה: אין לי קשר לזה

החשוד ברצח חלפן הכספים בנתניה: אין לי קשר לזה
כפיר עטייה יובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון. בתו של הקורבן כתבה בפייסבוק: "ניהלתי מערכת יחסים עם הרוצח, ארבע שנים של אלימות פיזית ומילולית"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כפיר עטייה החשוד ברצח דוד אגייב בנתניה
צילום: צילום: מתוך דף הפייסבוק של עטייה

״אין לי שום קשר לזה. לא יודע מה אתם רוצים ממני״: כך אמר בחקירתו כפיר עטייה בן ה־36 החשוד ברצח דוד אגייב, חלפן הכספים בן ה־72 מנתניה. עטייה יובא היום (רביעי) בשעה 10:00 לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון.

כזכור, עטייה נתפס בתל אביב לאחר שהמשטרה חיפשה אחריו במשך יומיים. החשוד הוא בן זוגה לשעבר של בתו של אגייב. הוא נתפס לאחר ששוטר שהבחין בו ביקש ממנו תעודה מזהה. עטייה ניסה להתחמק אך השוטר זיהה את מכוניתו.

ביתו של הקורבן, בר ויכמן, תיארה בפוסט בפייסבוק את החיים לפני עשור כבת זוגו של החשוד ברצח. בין השאר ציינה איך התריעה בפני המשטרה שהוא מסוכן אך קיבלה כתף קרה: ״ניהלתי מערכת יחסים עם הרוצח, ארבע שנים של אלימות פיזית ומילולית. כשנפרדנו החלה האובססיביות, שריטות על דלתות, ניסיון לשרוף לי את הקליניקה. מאוחר יותר תקף את בעלי.

"הוא נכנס לכלא על שוד ואיך שהשתחרר תקף את אבא שלי בראש ונידון לתשע שנים. ביום השחרור שלו מהכלא לפני ארבעה חודשים פניתי למשטרה, התחננו להגנה, אמרו לי שאין מה לעשות ושהוא ריצה את העונש שלו. הוא התגנב מאחוריו ורצח אותו בדם קר – וברח״.

הפופולריים