החשוד בפרשת שחיתות ששם קץ לחייו: דני כץ

החשוד בפרשת שחיתות ששם קץ לחייו: דני כץ
כץ היה חשוד בעבירות טוהר מידות יחד עם מנהל חברת אריאל העירונית ציון תורג'מן. חוקרי המשטרה טענו כי כץ קיבל מתורג'מן אלפי כרטיסים למופעים ואירועים, ובתמורה סייע לרעייתו בקבלת היתר בנייה תוך הריסת מבנה לשימור
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דני כץ, החשוד בפרשת השחיתות בעירית ירושלים שהתאבד
צילום: צילום: ללא

דני כץ, מנהל גנזך בעיריית ירושלים הוא האיש ששם קץ לחייו אחר הצוהריים (שני) – שבוע אחרי שנעצר במסגרת פרשת שחיתות. הוא השאיר מכתב התאבדות בו שיתף בתחושותיו הקשות מהחקירה וכתב לרעייתו: "אני לא אשם".

חברי המשפחה סיפרו שכץ שיתף אותם במשבר קשה שעבר במהלך החקירה: "זו הייתה חווית מעצר קשה של אדם בלי עבר פלילי", סיפר נסים, חבר המשפחה. הוא הוסיף כי מה ששבר אותו היה הסרת צו איסור הפרסום על שמו.


בשבוע שעבר עצרו חוקרי המשטרה את כץ ואת מנהל חברת אריאל העירונית, ציון תורג'מן, והטיחו בהם חשדות על עבירות טוהר מידות. חוקרי המשטרה טענו כי כץ קיבל מתורג'מן אלפי כרטיסים למופעים ואירועים, ובתמורה סייע לרעייתו בקבלת היתר בנייה תוך הריסת מבנה לשימור - חקירה שנפתחה בעקבות דוח מבקר המדינה.

כץ ותורג'מן שוחררו למעצר בית שהסתיים אתמול. היום ביקשה המשטרה להאריך את תנאי הרחקתם. מוקדם יותר היום הודיעו בני משפחתו של כץ למשטרה כי הוא נעדר מביתו. בשעה 16:30 מצאו חוקרי המשטרה את גופתו סמוך לבניין מגוריו.

הפופולריים