רצח חלפן הכספים בנתניה: מצוד אחר החשוד

רצח חלפן הכספים בנתניה: מצוד אחר החשוד
המשטרה מחפשת אחר כפיר עטייה, בן זוגה לשעבר של בתו של דוד אגייב - שנורה אמש למוות מול הכניסה לביתו. עטייה מוכר למשטרה מעבירות קודמות, ומפרטי המקרה עולה שהוא פיתח אובססיה כלפי המשפחה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
החשוד ברצח בנתניה 12.8.19
צילום: צילום: שלומי מרצ'ביאק, תיעוד מבצעי מד"א

רצח חלפן הכספים בנתניה: הנרצח אמש הוא דוד אגייב, בן 72, תושב העיר. כך הותר הבוקר (שני) לפרסום. אגייב הוא חלפן כספים מוכר בעיר והמשטרה חוקרת האם הוא נרצח כתוצאה מסכסוך עם אדם המקורב לו. החשוד במעשה הוא בן זוגה של בתו של אגייב, והמשטרה במצוד אחריו.

אגייב נמצא אמש כשהוא מחוסר הכרה בשדרות בנימין בנתניה עם סימני דקירה רבים על גופו. צוות של מד"א קבע את מותו במקום. המשטרה פתחה בחקירה. פרמדיק מד"א ירדן דהרי, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר בן 72 שוכב כשהוא מחוסר הכרה. ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים, ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו בשטח"

במשטרה מחפשים אחר החשוד, כפיר עטייה, אדם המוכר למשטרה מעבירות קודמות, ביניהן תקיפת שוטרים, גניבות ואירועי אלימות. אגייב האב ועטייה היו מסוכסכים ביניהם - בתו של הקורבן ועטייה נפרדו לפני כעשור, אך מאז, נטען, פיתח עטייה אובססיה כלפי המשפחה. עם זאת, במשטרה טוענים כי לא הוגשו לאורך השנים תלונות נגדו.

הפופולריים