חיסול בהרצליה: עבריין בן 35 נורה למוות

חיסול בהרצליה: עבריין בן 35 נורה למוות
ההרוג הוא עבריין מוכר שלאחרונה הורשע בקשירת קשר לניסיון רצח של אדם מוכר מעולם הספורט. היורה רכב על אופנוע ונמלט מהמקום. אשתו של הנרצח: "ארבו לו, חיכו שהוא יסיים להתאמן"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת אירוע ירי בהרצליה 31.07.19
צילום: בלי

חשד לחיסול: עבריין בן 35 נורה הערב (רביעי) למוות בידי אלמוני בהרצליה, מותו נקבע לאחר פעולות החייאה. צוות מגן דוד אדום שהגיע למקום תיאר כי בגופו של ההרוג היו כמה פצעי ירי. דווח כי היורה היה רכוב על אופנוע ונמלט מהמקום.


העבריין שנורה, הורשע בקשירת קשר לניסיון רצח של דמות מוכרת בעולם הספורט. חובש רפואת חירום במגן דוד אדום רפאל נהרי ופרמדיק עידן שינה סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 35 שוכב על הכביש בסמוך לאופנוע כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפצעי ירי בגופו. אזרחים שהיו במקום ביצעו בו פעולות החייאה בסיסיות בהדרכת מוקד מגן דוד אדום. המשכנו את הטיפול הרפואי אבל הפציעה שלו הייתה אנושה ובסופה נאלצנו לקבוע את מותו".

בני משפחתו של הנרצח התעמתו עם השוטרים במקום, לאחר שסורבו להיכנס לזירת האירוע. אשתו של הנרצח אמרה: "ארבו לו, חיכו שהוא יסיים להתאמן. הוא היה לבד".

מוקדם יותר הערב נורו למות אישה ובעלה כבני 40 בעת ששהו ברכבם, בכניסה ליישוב לקיה שבנגב. ילדם של הזוג, בן שמונה, שהה עמם בזמן הירי, אך לא נפגע. כוחות משטרה גדולים הוזעקו למקום ונפתחה חקירה. על פי הערכה, הרקע לאירוע הוא סכסוך בין משפחות.

הסכסוך בין המשפחות, שעל פי החשד הוביל למותם של בני זוג הערב, פרץ לפני כשנה בגלל מחלוקת על קרקע. מאז נרצח אדם במשפחה היריבה, והיו שני ניסיונות כושלים לרצוח בני משפחה של הזוג. חברו של הגבר שנורה הערב, שהיה פועל זיפות גגות, סיפר: "הוא אדם מאוד אהוד ואהוב. אין לו שום סכסוך, אין לו שום קשר לפשע".

 

 

 
 
 

 

 
 
 
 
 

הפופולריים