חקירת האונס בקפריסין: המשטרה תנסה לאתר מבקרים ששהו במלון בזמן האירוע

האונס בקפריסין: המשטרה תחפש אחר מבקרים במלון
בעקבות מציאת דנ"א שאינו שייך לאיש מהחשודים, משטרת קפריסין תנסה לאתר מבקרים נוספים שהיו במלון בזמן האירוע. הבדיקות הלא מזוהות יועברו לאינטרפול
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הישראלים החשודים באונס בקפריסין
צילום: צילום: אי-פי

חקירת האונס הקבוצתי בקפריסין: בעקבות מציאת דנ"א שאינו שייך לאיש מהחשודים, משטרת קפריסין הודיעה היום (שישי) כי היא תנסה לאתר מבקרים נוספים שהיו במלון בזמן האירוע. הבדיקות הלא מזוהות יועברו לאינטרפול - הארגון הבינלאומי לשיטור פלילי.

למה הורים מרשים לילדים בני 17 לטוס לקפריסין?

מעצרם של שבעת החשודים שנותרו מתוך ה-12 שנעצרו לפני תשעה ימים הוארך הבוקר בהסכמה בשישה ימים. המשטרה המקומית מעוניינת לחקור ראיות חדשות שנתקבלו בימים האחרונים. בדיון להארכת מעצר החשודים, חשפה המשטרה המקומית כי בזירת האירוע נמצאו שלושה ממצאי דנ"א שאינם קשורים לחשודים. בנוסף, בדיקת הדנ"א של אחד החשודים שהכחיש מגע מיני עם המתלוננת נמצאה חיובית.

עו"ד ניר יסלוביץ, המייצג חלק מהחשודים בהם החשוד המרכזי, אמר לאחר הדיון: "לאחר התעקשות מצידנו, אושרה בהסכמה הארכת מעצר רק של שישה ימים במקום שמונה כפי שבקשה המשטרה. בתומם תשקל האפשרות של העברתם לחלופת מעצר באי".

אחד החשודים ששוחרר, אבי (שם בדוי), אמר אתמול לכאן חדשות עם צאתו מהמעצר ולפני שובו ארצה: "הסלפי עם החברה שלי הציל אותי". השניים הצטלמו יחד בזמן בו התקיים על פי החשד האונס הקבוצתי, מה שחיזק את גרסתו כי לא היה קשור לאירוע. הוא הוסיף כי הוא שמח שהאמת יצאה לאור: "הנה הצדק, אני לא אשם. אני לא יודע מה עם שאר החשודים ומה הם עשו".

הפופולריים