החשד לאונס בקפריסין: בדיקות ה-DNA הועברו לידי המשטרה

החשד לאונס בקפריסין: בדיקות ה-DNA בידי המשטרה
הבדיקות ינותחו היום ולפיהן יוחלט מי מבין 12 הישראלים החשודים יוכל להשתחרר ואת מעצרו של מי בית המשפט יתבקש מחר להשאיר במעצר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
החשד לאונס בקפריסין
צילום: החשד לאונס בקפריסין

חקירת האונס הקבוצתי בקפריסין: בדיקות ה-DNA הועברו לידי משטרת קפריסין ויעברו במהלך היום ניתוח. לפי תוצאות הבדיקות יוחלט את מעצרו של מי מבין 12 הישראלים החשודים יתבקש מחר בית המשפט להאריך. משטרת קפריסין ציינה כי לא תימסר הודעה רשמית בעניין טרם הדיון בבית המשפט.

אתמול פורסמה בחדשות הערב בכאן 11 עדותה של צעירה ישראלית במשטרת קפריסין ולפיה אחד החשודים באונס הקבוצתי באיה נאפה היה בחדרה בזמן שבו אירע לכאורה האונס. בשיחה עם כאן חדשות סיפרה הצעירה: "ביום של המקרה הוא היה איתי בחדר ולא היה קשור למקרה, החדר שלי בצד השני של הבית מלון והוא חף מפשע. השוטרים ביקשו שאני אתן עדות, נתתי להם עדות ושלחתי תמונות".

היא אמרה את הדברים בהמשך לפרסום בכאן חדשות ולפיו האליבי שהציג אותו חשוד מאז שנעצר התחזק במהלך החקירה, ובמידה שבדיקת ה-DNA שלו תימצא שלילית, הוא צפוי להשתחרר עם סיום ימי מעצרו ביום שישי.

מפקד המשטרה במדינה, קיפרוס מיכאלידס, אמר אתמול כי החקירה קרובה מאוד לסיומה, ובהתאם לתוצאותיה ולמי שיואשם, המקרה יועבר לתביעה. לדברי מיכאלידס "ישנם דיווחים לא מדויקים וישנן התייחסויות לפרשה שנובעות ממניעים זדוניים". מפקד המשטרה לא הבהיר על אלו דיווחים הסתמכו דבריו.

הפופולריים