"היחס לשוטר - בגלל קרובת משפחה במשטרה": משפחת טקה ממשיכים בהאשמות

"היחס לשוטר שירה בטקה - בגלל קרובה במשטרה"
ראש אגף משאבי אנוש היא קרובת משפחתו של קצין המשטרה שירה למוות בטקה. "זה בלתי מתקבל על הדעת", אמרו עורכי הדין של המשפחה. המשטרה: "מיד לאחר קרות האירוע דיווחה ר׳ אמ״ש על דבר הקירבה המשפחתית בנתיבי הפיקוד"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סלומון טקה שנורה בקריית חיים
צילום:

"יש להניח שיחס המלכים שקיבל השוטר מושפע מעצם העובדה שהוא קרוב משפחה של אחד מצמרת המשטרה": עורכי דינם של משפחת סלומון טקה, שנהרג מירי שוטר בקריית חיים, המשיכו לטעון כי השוטר שחשוד בירי זכה ליחס מיוחד. היום (ראשון) פורסם בכאן רשת ב כי ראש אגף משאבי אנוש, ניצב עינת גיל צובארי, היא קרובת משפחתו של קצין המשטרה שירה למוות בטקה.

עורכי דינו מהקליניקה לשיוויון חברתי באוניברסיטת בר אילן הוסיפו: "זה בלתי מתקבל על הדעת, זו שערורייה שאין כדוגמתה. זה היה ראוי להוציא את הטיפול, בעניינו של השוטר שהרג את סולומון טקה, להוציא מידי המשטרה ולהעביר לגורם חיצוני, ניטרלי. לדברי עורכי הדין, עתה מתבהרת התמונה מדוע הדוברות של המשטרה התגייסה לטובת היורה ויצאה בהכפשות זדוניות ושקריות.

תגובת המשטרה: "מיד לאחר קרות האירוע דיווחה ר׳ אמ״ש על דבר הקירבה המשפחתית בנתיבי הפיקוד. משכך כל עיסוק וטיפול בעניינו מבחינת משטרת ישראל למן הרגע הראשון - מצוי אך ורק בטיפול של סגן ר׳ אמ״ש ומחלקת משמעת".

הפופולריים