אב אחד הנערים החשודים: "6 ימים זה היה בהסכמה אז ביום ה-7 לא מסכימים?"

אב אחד הנערים החשודים: "6 ימים זה היה בהסכמה"
בריאיון לכאן רשת ב טען אביו של אחד החשודים באונס הקבוצתי בקפריסין כי הקורבן היא "רקדנית במועדון, היא שלחה לאחד הבחורים הזמנה". לטענתו, בנו לא היה בחדר בשעת ביצוע המעשים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת האונס קפריסין אונס איה נאפה
צילום:

החשוד המרכזי באונס הקבוצתי באיה נאפה נחקר אתמול על ידי משטרת קפריסין, וחקירת המקרה הקשה נמשכת. הבוקר (ראשון) טען עומרי (שם בדוי), אביו של אחד החשודים הנוספים, כי הקורבן היא "רקדנית במועדון, היא הייתה איתם שישה ימים בהסכמה, אז ביום השביעי לא מסכימים?"

האזינו לריאיון עם האב בכאן רשת ב

"ביום הראשון היא ראתה את אחד הילדים", אמר האב בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בכאן רשת ב. "היא טענה ביום האחרון שכל הנערים שהיו שם היו איתה. זה קשקוש".

על פי גרסת הצעירה, היא אכן הכירה חלק מהנערים לפני כן. "כשהגעתי לחדר בחצות, כולם היו שיכורים, הכול מעורפל", תיארה. "אני זוכרת שהנערים שלא הכרתי אנסו אותי והכאיבו לי בכל הגוף, אחד מהם החזיק אותי. אחרי שהתעלפתי הם שחררו אותי. ברחתי משם, ופגשתי חברים שלקחו אותי חצי עירומה לקבל טיפול".

האב המשיך לפרט את טענותיו של בנו: "ביום הראשון שהם הגיעו למועדון שבו היא משמשת כרקדנית, היא שלחה לאחד הבחורים הודעה וביקשה ממנו את הטלפון, אמרה לו 'אתה מאוד מוצא חן בעיני, אני יכולה לבוא אליך לחדר?' הוא ענה לה בחיוב ואחרי שהוא היה איתה היא ביקשה ממנו לצרף חבר שלו, וככה זה התנהל שישה ימים. אחר כך היא התלוננה שאנסו אותה".

"היא לא עברה אונס, זה היה יחסים בהסכמה", המשיך האב. "הבן שלי היה במועדון או בלובי. הוא לא היה איתה ולא קיים איתה יחסים. לקחו מכולם בדיקות דנ"א. שישה ימים היא הייתה איתם בהסכמה, אז ביום השביעי לא מסכימים?"

הפופולריים