האונס בקפריסין: הממצאים שתומכים בגרסת החשודים

האונס בקפריסין: הממצאים שתומכים בגרסת החשודים
חלק מהעדויות שגבתה המשטרה מצביעות על קשר מוקדם בין הצעירה המתלוננת לחשודים. בנוסף, ממצאים בזירה מחזקים את הטענה להיכרות מינית מוקדמת ביניהם
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קפריסין אונס איה נאפה החשודים מובאים לדיון בביהמ"ש
צילום: קפריסין אונס איה נאפה החשודים מובאים לדיון בביהמ"ש

המשטרה בקפריסין מחזיקה בעדויות שעשויות לחזק את גרסת הנערים הישראלים החשודים באונס התיירת הבריטית. חלק מעשרות העדויות שגבתה המשטרה מקרב עובדי ואורחי המלון הצביעו על קשר מוקדם בין הצעירה המתלוננת לחשודים. כמו כן, בזירת האונס נמצאו אמצעי מניעה זרוקים שמחזקים את הטענה להיכרות מינית מוקדמת בין חלק מהחשודים לצעירה. מנגד, הצעירה טוענת שהצעירים כפו את עצמם עליה בעת שהייתה שיכורה, וזאת על אף שהתנגדה. 

מוקדם יותר היום הוארך מעצרם של הנערים בשמונה ימים. משפחותיהם של מרבית הנערים הגיעו למדינה על מנת לתמוך בילדיהן. אמו של אחד החשודים הכחישה את הקשר של בנה למעשה: "אני מגנה בכל תוקף כזאת התנהגות וצריך למצות את הדין עם האחראים למעשה, אבל מבקשת בכל לשון ובקשה - תמתינו בסבלנות עד לסוף החקירה".

האם טענה שבנה לא מכיר את המתלוננת ואת החשודים הנוספים: "קיבלתי טלפון מהבן שלי - 'אמא העירו אותי, הוציאו אותי מהמיטה ופתאום עצרו אותי. לא היה לי מושג על מה מדובר לא היה לי קשר לדבר, אני לא מכיר את האנשים ולא את הבחורה'", סיפרה, והוסיפה כי "הוא בכה לי בטלפון". לדבריה, "הילד שלי לא מסוגל לפגוע באף אחד. הוא לא לעולם לא יעשה דבר כזה - הוא תלמיד מצטיין".

הפופולריים