ההורים זועמים: הורי המנהלת מראש העין לקחו חלק בהתעללות

ההורים זועמים: הורי המנהלת מראש העין לקחו חלק
"לא הצלחתי לעצור את הדמעות": הורי הפעוטות הגיבו לתיעוד הקשה של ההתעללות בפעוטון בראש העין ותיארו איך הוריה של המטפלת, כרמל מעודה, נכחו במקום ולא מנעו את הפגיעה בילדיהם
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
התעללות בפעוטון בראש העין
צילום: בלי

הורים לפעוטות בגן "בייבי לאב" בראש העין זועמים על המשטרה לאחר שהוזמנו לצפות היום לראשונה בסרטוני ההתעללות של מנהלת הפעוטון כרמל מעודה. בחדשות הערב בכאן 11 פורסם הערב (חמישי) כי מלבד התיעוד הקשה ששחררה המשטרה לתקשורת, טוענים הורי הפעוטות כי הוריה של מעודה לקחו חלק בהתעללות ונכחו בחלק מהמקרים.


"הוריה נכחו וראו את ההתעללות"

"ישבתי היום ולא הצלחתי לעצור את הדמעות", סיפרה אמא של אחד הפעוטות לכאן חדשות. "כבר שמענו מאז מעצרה של כרמל מה היא עשתה לילדים שלנו, אבל לראות את זה – פשוט הורג. מה שהכי הרתיח אותנו היה לראות שבזמן שכרמל מתעללת בילדים, הוריה נכחו וראו את ההתעללות".

האם של הפעוט תיארה איך אמהּ של מעודה נראית בסרטוני הפעוטון יושבת לצד בתה וכאשר אחד התינוקות מתחיל לזחול קדימה, היא גוררת אותו באגרסיביות לאחר. "לא יכול להיות שהיא בחוץ חופשיה", אמרה.

אב לפעוטה בגן ציין כי "במסגרת הסרטונים רואים את אביה של כרמל מביט בה כשהיא מאביסה את אחד הילדים בקיא של עצמו וכמעט חונקת אותו". האב תיאר כי אביה של מעודה הביט בבתו וכעבור כמה זמן המשיך "באדישות בשלו ויוצא מהחדר".

ההורים מתכוונים להגיש גם תביעה אזרחית נגד ההורים של מנהלת הפעוטון ואמרו כי הם לא מוכנים לקבל שהוריה של מעודה לקחו חלק בדבר, לא דיווחו והיו עדים למעשים. הם נחקרו ושוחררו. אביה של מעודה הגיש תלונה במשטרה נגד אחד מהורי הפעוטות בגין איומים על חייו. אותו הורה נחקר בתחנת משטרה בראש העין.

הצהרת תובע הוגשה מוקדם יותר היום נגד מעודה מראש העין החשודה בהתעללות בפעוטות בגן שנוהל בביתה. מצילומים מהגן נראית מעודה קושרת פעוט לכיסא ובמקרה אחר מאכילה את אחד הילדים בקיא. 

מצפייה של החוקרים בסרטי האבטחה עלתה שורת התעללויות שביצעה מעודה בפעוטות. בין השאר, נהגה הגננת להעמיד את הפעוטות דקות ארוכות כשפניהם מופנות אל הקיר, להאכיל אותם בקיא שפלטו, לקשור את אחד הילדים בידיו לכיסא כשהן משוכות לאחור והוא ממרר בבכי עד אשר נופל מהכיסא לרצפה וידיו נותרות קשורות מאחור, וכן הכאת הילדים באמצעות מגבת ובידיים.

הפופולריים