"כל הגן עבר התעללות": סרטונים חדשים מראש העין

"כל הגן עבר התעללות": סרטונים חדשים מראש העין
מעצרה של הגננת כרמל מעודה הוארך ב-4 ימים, ההורים בכו והתפרצו בדיון: "שטן". נציג המשטרה: "כל ילדי הפעוטון עברו התעללות ואחד מהם ספג אלימות באופן קבוע"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הורי הילדים שעברו התעללות בפעוטון בראש העין בבית המשפט
צילום:

החשד להתעללות בגן בראש העין: בית משפט השלום בפתח תקווה האריך הבוקר (ראשון) את מעצרה של כרמל מעודה, הגננת שתועדה מתעללת בילדים, בארבעה ימים. לידי המשטרה הגיעו סרטונים חדשים המתעדים את המטפלת מתעללת בילדי הפעוטון שהפעילה. ההורים בכו במהלך התיאורים, התפרצו על החשודה וצעקו לה: ״שטן! שתישרפי״.


נציג המשטרה אמר בדיון כי כל ילדי הפעוטון עברו התעללות ואחד מהם ספג אלימות באופן קבוע. באחד הימים הושיבה אותו מעודה על כיסא וקשרה את ידיו לאחור במשך חצי שעה. למחרת הוא נקשר לכיסא במשך שעה וכך אכל בעודו ממרר בבכי את ארוחת הצוהריים. מעודה, בת 25, תועדה דורכת על ילדים, סוטרת להם, בועטת בהם ומטיחה מזרנים בראשיהם.

עורך הדין בנימין מלכא, שמייצג את ההורים והקטינים, אמר: "שמענו את עדויות היחידה החוקרת. עדויות מזעזעות. בפני בית המשפט הוצגו תמונות, סרטונים ותיאור של מעשים שלב האדם לא יכול להכיל. מדובר בסדיזם טהור. ההורים הפקידו את היקר מכל והם נפלו קורבן להתעללות. אני מלא תקווה שבקרוב היא תהפוך לנאשמת".


ביום חמישי האחרון, אמא של אחד הילדים בפעוטון אמרה בריאיון לליאת רגב בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב כי היא שבורה ומרוסקת: "לא האמנתי שאשמע דברים כאלה בחיים. אומרים שהיא הטיחה את הילדים במזרונים, הרימה והעיפה אותם, חנקה תינוק שמונה דקות עם מגבת על הפנים, שילד בן שנתיים עמד ארבע שעות בעונש בצד. ידענו שיש לה חינוך נוקשה אבל הילדים אהבו אותה. הילד לא הראה סימני מצוקה. הילדים הלכו בשמחה לגן. אנחנו לא ידענו אבל אל תשכחי שזה גם ילד שלא יודע לדבר".

הפופולריים