מחמוד קטוסה לכאן רשת ב: "מי שעשה את הדבר הזה צריך להרוג אותו"

קטוסה לכאן רשת ב: צריך להרוג את מי שעשה את זה
הנאשם לשעבר באונס הילדה בת ה-7 ששוחרר לביתו סיפר בריאיון לכאן רשת ב על המעצר. בסערת רגשות הוא טען שלא הוא ביצע את המעשה וקרא למשטרה למצוא את האנס. הוא הוסיף: "אין לי שום דבר נגד שום בן אדם"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מחמוד קטוסה לאחר שחרורו ממעצר
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

הנאשם לשעבר באונס הילדה בת השבע בבנימין, מחמוד קטוסה, אמר לכאן רשת ב עם שחרורו אחרי 55 ימים במעצר: "יש לי כאב מהדבר הזה". בריאיון לתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב הדגיש קטוסה שהוא חף מפשע, ואמר לאסתי פרז,"מי שעשה את הדבר הזה צריך להרוג אותו". 


האזינו לריאיון המלא עם מחמוד קטוסה

"אני שמח שאני בחוץ עם המשפחה שלי וכל החברים שלי, אני שמח. אבל מצד שני יש לי כאב מהדבר הזה אחרי חודשיים במעצר. אף אחד לא יכול להבין את ההלם שיש בתוכי, אני היחיד שיודע את זה", המשיך קטוסה כשהוא בסערת רגשות. "אני לא מכיר את הילדה ולא ראיתי אותה. מההתחלה צעקתי ובכיתי ואמרתי להם, 'אתם טועים בבן אדם, אני לא יכול לשמוע את זה'. נראה לי יש מישהו מאחורי הדבר הזה, מישהו אמר לה להצביע עליי, אני בטוח בזה". 

קטוסה תיאר את המעצר שלו: "בדקה הראשונה שהגיעו לבית ספר ואמרו לי 'אתה עצור', אני לא האמנתי, אמרתי לו, 'אתה בטוח שזה אני עצור?', הוא אומר לי, 'כן'. אמרתי לו, 'על מה?', הוא אומר לי 'אתה תדע בתחנת המשטרה'. אני לא מאמין, אני הייתי בטוח שבאותו יום אני חוזר, אני לא מבין למה עד עכשיו אני במעצר". 

"מחמוד קטוסה בן אדם נקי, שיחפשו את הבן אדם שהם צריכים למצוא. אין לי שום דבר נגד שום בן אדם, זה לא קשור שזה בן אדם ערבי, יהודי, יש לי חברים גם יהודים, הם מכירים אותי, תשאלו אותם, הם יסבירו לכם יותר טוב ממני", סיפר קטוסה. "אני בן אדם שלא יכול לחשוב על לאנוס ילדה. מי שעושה את הדבר הזה שלא ייקחו אותו לכלא - שיהרגו אותו". 

הפופולריים