עורך דינה של בת ה-7 שנאנסה: גורמים בקהילה מנעו בשוגג טיפול נכון ומהיר

נציג בת ה-7 שנאנסה: בקהילה מנעו בשוגג טיפול
עורך הדין יהודה פריד, המייצג את הילדה שנפגעה: "המשפחה לא תיתן לסגור את התיק". בריאיון לכאן רשת ב אמר כי למשפחה נמסר שתלך לרופאת הילדים ולא למרכז להגנת ילדים ולחדר המיון". פריד הדגיש כי הדבר לא נעשה בזדון והוסיף כי אינו רואה את ביטול כתב האישום באופק
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אונס הילדה
צילום: -

העורך דין יהודה פריד, שמייצג את הילדה בת ה-7 שנפגעה באירוע בבנימין, אמר היום (חמישי) כי גורמים בקהילה מנעו בשוגג טיפול מהיר ונכון באירוע. בריאיון לרן בנימיני וטלי בן עובדיה בכאן רשת ב סיפר פריד: "גורמים בקהילה אמרו להורים ללכת לרופאת משפחה ולא למרכז להגנת ילדים ולחדר מיון. הם לא עשו את זה בזדון, הם עשו זאת מתוך דאגה לילדה ולמשפחה".

האזינו לריאיון המלא עם עורך הדין יהודה פריד:

פריד התייחס לקשיים המשפטיים בתיק: "אני יודע שהילדה נפגעה מינית, ועל כך אין מחלוקת, ואני יודע שהילדה הצביעה על הנאשם שפגע בה. באשר למחדלי החקירה, אני סומך על המשטרה והפרקליטות שיעשו את עבודתם נאמנה". עורך הדין הוסיף כי הוא לא רואה את ביטול כתב האישום באופק: "המשפחה ואני לא ניתן לסגור את התיק הזה. ניתן לבצע לפי החוק השלמות חקירה ולתקן את כתב האישום". 

על התנהלות המשטרה בחקירת המקרה, הוסיף פריד: "הם טרחו לעצור את החשוד רק כשבועיים לאחר הגשת התלונה, בזמן הזה הוא יכל להעלים ראיות, או אפילו לברוח מהאזור". פריד הדגיש כי תחנת המשטרה שטיפלה באירוע בראשיתו לא הבינה את סדר הגודל המקרה, "כרגע האנשים הכי טובים עוסקים בחקירה, ואני בטוח שהם לא יתנו לה להתמסמס". 

הפופולריים