20 שנות מאסר בפועל נגזרו על מורה שאנס שלושה אחים

20 שנות מאסר בפועל למורה שאנס שלושה אחים
שלומי כהן, שהורשע בעבירות מין רבות בשלושה אחים, ירצה 20 מאסר ועוד שנתיים על תנאי. בדיון שהתנהל בדלתיים סגורות חוייב כהן לשלם 250 אלף שקלים למתלוננים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אולם בבית המשפט העליון
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בית המשפט המחוזי מחוזי בבאר-שבע גזר היום (שני) על המורה לשעבר שלומי כהן, בן 42, 20 שנות מאסר בפועל ועוד שנתיים על תנאי. בחודש אוקטובר האחרון הרשיע בית המשפט את כהן בביצוע עבירות מין רבות של אינוס, מעשי סדום ומעשים מגונים בשלושה אחים. בדיון שהתנהל בדלתיים סגורות, חויב כהן גם לשלם פיצוי בסך 250 אלף שקלים למתלוננים.

כהן, מורה לשעבר ממבוא חורון, ביצע את עבירות המין בשלושה אחים בני משפחה אחת לאורך שנים ארוכות. האחים היו בני שש עד 13 בזמן ביצוע העבירות. במשפטו נשמעו גם עדויותיהם של שני אחים נוספים, שהעבירות שביצע בהם התיישנו.

עו"ד רותם יוחנני-הר ציון מפרקליטות מחוז דרום התייחסה להרשעה של כהן ואמרה: "הנאשם ניצל את גילם הרך של המתלוננים, שהיו בעת ביצוע העבירות בין הגילאים 6-13, והאמון שנתנו בו עת תמך בהם, סייע להם כלכלית וחברתית, אירח אותם בביתו, עזר להם בשיעורי בית, הכין חלק מהם לעליה לתורה ולימד אותם לנגן. בית המשפט קיבל את עמדת הפרקליטות, נתן אמון מלא במתלוננים, והרשיע את הנאשם בביצוע עבירות מין רבות".

הפופולריים