הקטין שהרכיב את ארי נשר על אופניו: "לא זוכר את התאונה"

הקטין שהרכיב את ארי נשר: "לא זוכר את התאונה"
הנער החשוד בגרימת מוות ברשלנות העיד במשפטו של הדורס, יצחק אספה, "באנו לצאת עם אופניים - זה הדבר האחרון שאני זוכר". אימו של הקטין טענה כי "העלימו ראיות חשובות מהתיק של ראש אגף מחלקת תנועה ארצית"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הקטין שהרכיב את ארי נשר
צילום:

"לא זוכר את התאונה": כך העיד היום (ראשון) בפעם הראשונה חברו של ארי נשר, שהרכיב אותו על אופניו בזמן התאונה שבה נהרג, בבית משפט המחוזי בתל אביב. הוא העיד במשפטו של הכדורגלן יצחק אספה שנאשם בדריסה ובהפקרה.


"אני זוכר שכאילו הייתי בבית עם חברים. הייתי למטה עם חבר שלי, ובאנו לצאת על האופניים. זה הדבר האחרון שאני זוכר. לא זוכר את התאונה. דבר ראשון שאני זוכר זה שהייתי בבית חולים", אמר הנער. במהלך העדות נשאל הקטין אם עימתו אותו במשטרה עם העובדה שנמצא בדמו אתנול - המוכיח, לכאורה, על כך ששתה אלכוהול - במסיבה שהתקיימה לפני התאונה. הנער השיב שהוא לא זוכר.

רות, אימו של הקטין, טענה שהפרקליטות הוטעתה: "אני רוצה להגיד שהפרקליט פשוט הוטעה על ידי החוקר צביקה מוזס על ידי כך שהעלימו ראיות חשובות מהתיק של ראש אגף מחלקת תנועה ארצית. גורן אני מתנצלת בפניך אתה פשוט הוטעתה". על הטענה שבנה היה שיכור באותו הלילה אמרה כי "זה קשקוש שאני לא רוצה להתייחס אליו".

אספה עצמו העיד במהלך משפטו בחודש אפריל כי "אחרי המועדון נסעתי לבן אביגדור (רחוב בדרום תל אביב) כי חבר שלי מפיק שם מסיבה. במהלך הנסיעה שלי שמעתי רעשים, נדלקה לי נורה אדומה, חשבתי שיש לי פנצ'ר, התקשרתי לעומר ואור ואמרתי להם שאני חושב שיש לי פנצ'ר באוטו, הם צחקו כזה ואמרו 'מה, עכשיו' ונגמרה השיחה פשוט. המשכתי לנסוע כרגיל. רעש של שנייה, זה נשמע פנצ'ר כאילו. זה רעש ממש קטן, בקטנה, בגלל זה בכלל לא עלה בדעתי שהייתי מעורב בתאונה או בכל דבר אחר, היה רעש באמת שהוא חלש".

 

הפופולריים