חשד לרצח בירושלים: גבר כבן 60 נמצא דקור; האח נעצר

חשד לרצח בי-ם: גבר כבן 60 נמצא דקור; האח נעצר
מותו של הגבר נקבע במקום. האח החשוד נתפס על ידי המשטרה בדירה. בעקבות תשאול השכנים והמכרים נבדק רקע של סכסוך משפחתי על ירושת הבית
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת הרצח בירושלים
צילום: צילום: דוברות מד"א

גבר כבן 60 נמצא היום (שלישי) דקור בדירה, ברחוב בר יוחאי בירושלים. פרמדיקים של מד"א קבעו את מותו במקום. הרקע לאירוע הוא ככל הנראה פלילי, והמשטרה עצרה את אחיו של הקורבן בחשד למעורבות באירוע.

בעקבות תשאול השכנים והמכרים נבדק רקע של סכסוך משפחתי על ירושת הבית שבו הרצח אירע, לפי החשד, לאחר שהחליטו האחים לפנות לבית משפט. כמו כן, ככל הנראה הייתה חברה של אחד מהאחים בבית בזמן הרצח.


שכן המכיר את האח שנעצר בזירת הרצח העיד: "שמעתי צרחות, ראיתי משטרות והבנתי שזה משהו קיצוני. ידעתי שיש בניהם סכסוך כספי אבל לא תיארתי לעצמי שזה יגיע למצב של רצח. הוא בן אדם קשה".

חני שדה, המתגוררת בשכונה שבה בוצע הרצח, לפי החשד: "יש כאן סכסוך של שני אחים על בית ורכוש. זה בן אדם שלא רואה בעיניים. הם יודעים רק לצעוק. הם לא חלק מהחברה שלנו וכנראה אנשים שמטופלים פסיכיאטרית".


פרמדיק מד"א יהונתן פינדרוס סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 60 שוכב בכניסה לדירה כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פציעה בפלג גופו העליון. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

הפופולריים