נעצר חשוד בתקיפת חייל ושוטר במאה שערים בירושלים

נעצר חשוד בתקיפת חייל ושוטר במאה שערים בי-ם
בית המשפט שחרר את משה טוביה פישר למעצר בית, אך המשטרה ערערה למחוזי. בסופו של דבר הערעור לא התקבל. במשטרה חושדים כי פישר היה בין אלו שתקפו באבנים חייל ושוטר שנכנסו למאה שערים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חרדי השליך אבן על שוטר
צילום: צילום: לירן תמרי, מיינט ירושלים

המשטרה עצרה הבוקר (חמישי) את משה טוביה פישר, תושב ירושלים בן 29, החשוד בהתגודדות סביב חייל בשכונת מאה שערים בעיר אתמול ובזריקת אבן לעבר שוטר. בית משפט השלום בירושלים שחרר את החשוד למעצר בית, אך ניתן עיכוב ביצוע על ההחלטה לצורך ערעור לבית המשפט המחוזי וכך עשתה המשטרה. בסופו של דבר הערעור לא התקבל ופישר שוחרר למעצר בית.

המשטרה חושדת כי פישר היה בין אלו שתקפו באבנים חייל שנכנס למאה שערים ושוטר שהוזעק למקום כאשר התקדמו ברחוב אתיופיה. בחקירה הכחיש פישר את המיוחס לו וטען שראה את הסיטואציה והחליט להירתם לעזרתו של החייל בכך שנצמד אליו עד לנקודה שבה חשב כי כבר לא קיים חשש לפגיעה. על פי המשטרה,  נשקפת סכנה מפישר.

עורך דינו של החשוד, רועי פוליטי, מסר בתגובה: "חבל שהצורך הדחוף לאתר חשודים הביא דווקא למעצרו של זה שניסה לחצוץ בין הקרבנות ובין המתנכלים להם, ולהבטיח את שלומם. לשמחתנו, שתי ערכאות שיפוטיות קבעו כי אין די בחומר הראיות כדי לשלול את גרסת החשוד, והורו על שחרורו".

הפופולריים