"הוא עם סכין, בואו מהר": שוטר ירה למוות בצעיר בבת ים

שוטר ירה למוות בצעיר בבת ים שהחזיק סכין
הצעיר, בן 24, רץ עם סכין שלופה לעבר שוטר, שקרא לעברו לעצור. הצעיר המשיך לרוץ לעבר השוטר שירה בו שלוש פעמים. במשטרה אמרו כי משפחתו של ההרוג דיווחה כי הוא משתולל ומאיים על אימו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת אירוע ירי בבת ים - 18.1.19
צילום: צילום: דוברות איחוד הצלה

שוטר ירה היום (שישי) למוות בצעיר כבן 24 לאחר שהצעיר רץ לעבר קבוצה של שוטרים בפינת הרחובות הרצל וז'בוטינסקי בבת ים. הצעיר פונה לבית החולים וולפסון במצב קשה ושם נקבע מותו. מחקירה ראשונית עלה כי הצעיר שנהרג השתולל ורץ ברחוב עם סכין. 

מהמשטרה נמסר כי שני שוטרים הגיעו למקום על אופנוע כדי לחפש את הצעיר, לאחר שמשפחתו דיווחה למוקד 100 כי הוא משתולל ומאיים על אימו. אחד השוטרים הצליח לאתר את ההרוג, אדם הלוקה בנפשו, שהתקרב אל השוטר עם הסכין. השוטר קרא לעברו "עצור או שאני יורה", אך הוא לא התרחק.\


אחרי שלא נענה לאזהרת השוטר, הצעיר נורה שלוש פעמים - פעמיים בבטן ופעם אחת בגב. אימו של ההרוג אמרה בטלפון למוקד 100 של המשטרה -״הוא השתחרר מהצבא על נפשי והוא עם סכין. בואו מהר״. המחלקה לחקירות שוטרים פתחה בחקירת האירוע.

איציק, שכן מהבניין ליד, סיפר: "הייתי באמצע הכנת אוכל לשבת. שמעתי צעקה ואז פתאום שמעתי בום-בום-בום, שתיים או שלוש יריות, ואז שמעתי משטרות". 

הפופולריים