"השוטרים נהגו כמו באירועים ביטחוניים, כאילו מדובר במחבל"

"השוטרים נהגו ביהודה כאילו מדובר במחבל"
עו"ד צחי לסרי, המייצג את משפחתו של יהודה ביאדגה שנורה למוות בבת ים בידי שוטר, טען בכאן רשת ב: יש עדויות שסותרות את הגרסה שנמסרה למחלקה לחקירות שוטרים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הירי ביהודה ביאדגה בבת ים
צילום:

צחי לסרי, עורך דינה של משפחתו של יהודה ביאדגה, שנורה ביום שישי למוות בידי שוטר בבת ים, אמר היום (שלישי) כי ישנן כמה עדויות הסותרות את הגרסה שנמסרה למחלקה לחקירות שוטרים ואינן עומדות בקנה אחד איתה.

האזינו לריאיון המלא עם עו"ד צחי לסרי בכאן רשת ב

בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בכאן רשת ב אמר לסרי כי כשעה קודם לאירוע דווח למשטרה על כך שיהודה מסתובב בביתו עם סכין כשהוא לוקה בנפשו. "במשך 51 דקות אף אחד לא הגיע לזירה. במשך הזמן הזה איש לא ראה בו איום. כשהשוטרים הגיעו לזירה הם פגשו את המשפחה והם התריעו בפניהם שוב. בזמן הזה היה על השוטרים להגיע ביחד עם אחרים מהמשפחה או מהעדה כדי להקטין את נקודות החיכוך או להרגיע אם מישהו לוקה בנפשו והם לא עשו את זה. הם פרקו בצורה שאנחנו מכירים מאירועים ביטחוניים אחרים כאילו מדובר במחבל".


עו"ד לסרי הוסף כי בידי המשטרה יש אמצעים רבים שקודמים לירי כמו אקדח הטייזר. "בנקודת הקצה יש לנו ראיות סותרות באשר לרמת הסיכון. גם אני נחשפתי לעדויות שלפיהן הוא רץ אל השוטר עם סכין ואני אומר שיש עדויות אחרות. מי שאמור לחקור את האירוע זה מח"ש ולצערי הם אפילו לא טרחו להגיע אל אותם אנשים. זה אירוע חמור עם כשלים חמורים של משטרת ישראל. בזמן שיהודה טרם נקבר אותו שוטר חזר לתפקיד שלו".

הפופולריים