אישום: שוטר סיפק מידע לבעל בית בושת בתמורה ליחסי מין

אישום: שוטר סיפק מידע לבעל בית בושת תמורת מין
גרי רבינוביץ', ששימש כרכז מודיעין, נאשם כי סיפק מידע על פעילות משטרתית ובתמורה קיים יחסי מין עם עובדות בבית הבושת. במשטרה הגיבו: "רואים את המקרה בחומרה, הוא הוצא לחופשה כפויה והמשך שירותו יישקל"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ניידות משטרה ליד גן ילדים בפתח תקווה
צילום: צילום: רועי עלימה, פלאש 90

כתב אישום בגין עבירת שוחד הוגש היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בחיפה נגד גרי רבינוביץ בן 52 ששימש כרכז מודיעין בתחנת המשטרה בחיפה. מכתב האישום עולה שהחשוד רקם קשרים עם מפעיל בית  בושת בחיפה ובתמורה למידע שסיפק לו על חקירות ופעילות משטרתית כנגד המקום קיים יחסי מין עם נשים שעבדו בבית הבושת.

עוד עולה מכתב האישום שהנאשם סיפק מידע מחקירות משטרה למפעיל בית בושת נוסף וזאת בתמורה לכספים שקיבל ממנו. בכתב האישום מפורטים ארבעה מקרים נוספים בהם סיפק הנאשם על פי החשד מידע לגורמים עבריינים. עוד הוגשו כתבי אישום גם נגד שני מפעילי בתי הבושת ברק פגי מנשר ועמאר כנאענה מחיפה.

מהמשטרה נמסר בתגובה להגשת כתב האישום: "אנו רואים בחומרה את המקרה החריג, שאינו עולה בקנה אחד עם ערכי משטרת ישראל והוראות החוק, ונוגד את טוהר המידות וכללי ההתנהגות המצופה מכל אדם ומאיש אכיפת חוק בפרט. על כן, הוחלט כי בהתאם להליך המתנהל בעניינו יישקל המשך שירותו".

הפופולריים