צעיר נרצח ביפו, בן 60 נורה למוות בקריית טבעון

צעיר נרצח ביפו, בן 60 נורה למוות בקריית טבעון
מותו של הנרצח מיפו נקבע בבית החולים, והמשטרה פתחה בחקירה. האירוע בקריית טבעון התרחש סמוך למרכז המסחרי במועצה המקומית. גם שם, הגבר כבן ה-60 פונה לבית החולים לפני שנקבע מותו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת הרצח ביפו
צילום: צילום: ללא

שני מקרי רצח בערב אחד: צעיר בן 23 נורה הערב (שני) למוות ביפו, וגבר בן 60 נורה למוות בקריית טבעון. המשטרה פתחה בחקירת שני האירועים, ומסרה כי הרקע פלילי.

באירוע ביפו, הנרצח, רמזי מגדי, פונה במצב קשה לבית החולים וולפסון, שם נקבע מותו. עדי ראייה סיפרו כי שמעו כמה יריות שנורו לעברו, סמוך לביתו. במשפחתו של הצעיר קיימים סכסוכים רבים עם משפחות נוספות בעיר, שגבו כמה קורבנות שנרצחו בשנים האחרונות.


באירוע בקריית טבעון, נורה חסיב מוסא, המוכר למשטרה, בידי אלמונים סמוך למרכז מסחרי במועצה המקומית שבצפון, ונפצע אנושות. הוא פונה לבית החולים רמב"ם בחיפה, כשמתבצעות בו פעולות החייאה, ובבית החולים נקבע מותו. במשטרה אומרים כי המקרה התרחש על רקע סכסוך בין עבריינים. 

חובש רפואת חירום מוחמד חאזן סיפר על האירוע בקריית טבעון: "הייתי במשמרת בתחנת מד"א שסמוכה למרכז המסחרי כששמעתי רעשים מהרחוב. יחד עם הצוות שאיתי יצאנו מיד למקום, ובסמוך לחנויות ראינו גבר מחוסר הכרה עם פציעות מדממות בפלג גופו העליון".

הפופולריים