הנרצחת אמש באזור ירושלים: אורי אנסבכר, בת 19, מהיישוב תקוע

הנרצחת באזור י-ם: אורי אנסבכר, בת 19 מתקוע
הורי הצעירה אמרו כי "היא הייתה נשמה קדושה". מורתה מהתיכון גם סיפרה על הנרצחת ואמרה: "היא הייתה בחורה חכמה וכנה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הנרצחת בירושלים, אורי אנסבכר
צילום:

הותר לפרסום: הנרצחת אמש באזור ירושלים היא אורי אנסבכר, בת 19 מהיישוב תקוע. הלוויתה תיערך היום בשעה 13:30 בתקוע. כוחות משטרה גדולים נמצאים גם הבוקר (שישי) בזירת האירוע. חבריה של אנסבכר, שהייתה בת שירות לאומי במרכז לטיפול בנוער ביער בעמק רפאים בירושלים, סיפרו שאתמול בבוקר ביקשה להתבודד, מכיוון ש"משהו זעזע אותה".


הוריה של אנסבר סיפרו כי "היא הייתה נשמה קדושה שמבקשת משמעות, בעלת נפש רגישה לכל אדם ויצור, ורצון אינסופי לתיקון העולם בטוב". מורתה מהתיכון גם סיפרה על הנרצחת ואמרה כי "היא הייתה בחורה חכמה וכנה, בעלת פתיחות מחשבתית מקורית ויצירתית. היא הייתה אהובה מאוד על הסביבה ועם רגישות לזולת". כמו כן, משפחתה של הצעירה הסכימה לנתיחת גופתה במכון לרפואה משפטית באבו כביר. 


ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן אמר על הנרצחת: "נשמה טהורה, בת תקוע, בת גוש עציון. ילדה תמימה ממשפחה יקרה. בת שירות לאומי שהקדישה את שנותיה הצעירות והיפות לטיפול בנוער במרכז יעילם, שם יצקה משמעות ותוכן לעולמה. תנחומינו למשפחה, לישוב תקוע ולגוש עציון כולו. אנו פונים אל המשטרה, כוחות הבטחון וכל מקבלי ההחלטות ודורשים למצות את הדין עם אותם רוצחים בני עוולה".

גופתה של אנסבכר, שנעדרה מאז שעות הצהריים, נמצאה אמש ליד מעיין עין יעל, כשעליה סימני דקירה. כוחות משטרה רבים הגיעו למקום, ונמסר כי כל כיווני החקירה נבדקים.

הפופולריים