רצח ורדית בקרקנוט: קיימות ראיות נוספות נגד החשוד

רצח ורדית בקרקנוט: ראיות נוספות נגד החשוד
במסגרת חקירת הרצח והאונס ביער אשתאול בשנת 1993, נגבו עדויות מדיירים ששהו עם ולרי סאקוביץ' במעון חוסים ומעדי ראיה של הזירה. כמו כן, גרושתו וילדיו נחקרו במשטרה. החשוד טען בשחזור ובחקירות: "ראיתי גופה והמשכתי לנסוע"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
פענוח רצח ורדית בקרקנוט
צילום: פענוח רצח ורדית בקרקנוט

קיימות ראיות נוספות נגד ולרי סאקוביץ', החשוד ברצח ורדית בקרקנוט בשנת 1993, מלבד תוצאות בדיקות ה-DNA מהזירה. בחדשות הערב בכאן 11 פורסם הערב (רביעי) כי בין השאר, נגבו עדויות מדיירים ששהו עמו במעון חוסים ומעדי ראיה של הזירה. בנוסף, גרושתו וילדיו של סאקוביץ' נחקרו במשטרה. 


שכניו בהוסטל שבו שהה סיפרו כי הכירו אותו היטב, וכי לא העלו בדעתם כי מדובר ברוצח. הם שחזרו בפני כאן חדשות כיצד השוטרים לקחו דגימות DNA מכל דיירי ההוסטל, כדי לטשטש את העובדה שמחפשים דווקא אחר סאקוביץ'. 

בשחזור שנעשה עמו בזירת האירוע וכן בהמשך חקירותיו, טען החשוד: "נסעתי באוטו וראיתי את הגופה. יצאתי ובדקתי אותה. היא הייתה מתה והמשכתי לנסוע". הוא נשאל מדוע לא הזעיק עזרה, והשיב: "אני עולה חדש וחשבתי שיחשבו שאני רצחתי אותה. לכן ברחתי משם".

הבוקר התירה המשטרה לפרסם כי סאקוביץ' הוא החשוד שנעצר לפני כשבוע בחשד לרצח שבוצע לפני 26 שנים, וכי מדובר בפרשת אונס ורצח הצעירה ורדית בקרקנוט ביער אשתאול ב-1993. החשוד שהה בהוסטל כשהחוקרים לקחו ממנו דגימות DNA, שנמצאו תואמות לזה מהזירה. לטענתו, נעשה לו תרגיל כחלק מהחקירה, והוא חשב שמדובר בבדיקות רפואיות.

הפופולריים