רפי רפאלי נדון ל-3 חודשי מאסר על תנאי בגין איומים

3 חודשי מאסר על תנאי לרפי רפאלי בגין איומים
בית משפט השלום בכפר סבא הרשיע את אביה של הדוגמנית בר רפאלי, שטען: "התביעה מחפשת אותי"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רפי רפאלי
צילום: מיכל פתאל, פלאש 90

בית משפט השלום בכפא סבא גזר היום (ראשון) שלושה חודשי מאסר על תנאי על רפי רפאלי, אביה של הדוגמנית בר רפאלי, בגין איומים על סגן ראש עיריית הוד השרון לשעבר. בית המשפט קבע שרפאלי התעמת עם הסגן לשעבר יואב רוזן ב-2016,  ואיים עליו ועל משפחתו.

רפאלי אמר בצאתו מאולם בית המשפט: ״יש לי טענות לתביעה, מרגישים שהיא מחפשת אותי. גם השופט ראה שהתובע הביא ראיה מ-2012 לכך שאני נהג מסוכן. יש כאן הוראה מגבוה לתובע להמשיך. אף אחד לא זיהה אותי זיהוי שאומר 'הנה רפי רפאלי׳, כי זה לא אני.

"גם יואב רוזן טעה בכך שהאשים אותי, ואם הוא טעה גם השופט יכול לטעות. אני לא רוצה שהרשעה תכתים את העתיד שלי. אני שוקל עם עורך הדין שלי ללכת להגיש ערעור. אותו יואב רוזן עמד כאן והצביע על צד ימין שלי וזיהה שיש לי קעקוע כשבכלל היה לי אז קעקוע בצד שמאל. הוא הלך למשטרה להתלונן רק שלושה ימים אחרי המקרה כי זה טוב לו ליחסי ציבור״


עורך דינו של רפאלי, שרון נהרי, אמר: "הכרעת הדין היום היא כתב אישום נגד המשטרה על רשלנותה. זה שרפי הורשע היום בעבירת איומים ויקבל עונש מזערי, הוא כאין וכאפס לעומת החומרה והביקורת הקשה שבית המשפט הטיל על המשטרה".

בחודש שעבר דווח כי פרקליטות מיסוי וכלכלה הודיעו לבר רפאלי ולהוריה כי נשקלת העמדתם לדין, בכפוף לשימוע, בעבירות מס. בנוסף לכך, רפי וציפי רפאלי חשודים גם בעבירות הלבנת הון. ההכנסות לגביהן בוצעו לכאורה העבירות עומדות על יותר מ-23 מיליון שקלים. 

החקירה נגד בר ואמה ציפי רפאלי נפתחה לפני כשלוש שנים. השתיים חשודות שקיבלו הטבות ו״הנחות סלבס״ בלי לדווח על כך, וכן שהציגו תמונה כוזבת לעניין התושבות של בר רפאלי בישראל, ומיסוי הכנסותיה מחו"ל. העלמות המס, לכאורה, מוערכות במיליוני שקלים.

הפופולריים