הרצח ברחובות: בנם המשותף של הזוג החשוד היה עד

הרצח ברחובות: בנם המשותף של הזוג החשוד היה עד
החשודה ברצח ביצעה שחזור משטרתי בזירה, בעוד שבן זוגה עדיין נחקר במשטרה. בנם בן ה-10 ששהה בדירה בעת האירועים נלקח על ידי המשטרה וכעת מלווים אותו גורמי רווחה. על פי עדויות, הנרצחת בילתה בדירת החשודים לפני האירוע
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת הרצח ברחובות
צילום: -

החשודה במעורבות ברצח ברחובות הלילה, ביצעה היום (שבת) שחזור משטרתי בזירה. בן זוגה עדיין נחקר במשטרה. בנם המשותף בן ה-10 של בני הזוג שהה בדירה בעת האירועים והיה עד לרצח. הוא נלקח בשעת לילה על ידי המשטרה וכעת מלווים אותו גורמי רווחה.

ישנו קשר בין הזוג החשוד ברצח לנרצחת, שעל פי עדויות בילתה בדירת החשודים לפני האירוע. שני החשודים, תושבי רחובות, יובאו הערב לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון. על פרטי החקירה הוטל צו איסור פרסום. 

הלילה נמצאה אישה בת 40 למרגלות בניין ברחוב לוין אפשטיין בעיר, כשהיא ללא רוח חיים. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום קבעו את מותה. על פי עדויות של גורמי ההצלה, האישה נמצאה עם סימני אלימות קשים על גופה. הנרצחת לא התגוררה בבניין, אך היא תושבת העיר.

פראמדיקית מד"א, טל אור סיפרה: "כשהגענו למקום ראינו אישה כבת 40 מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם סימני אלימות בפלג גופה העליון. היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

הפופולריים