אחיה של סוזן ותד שנרצחה: "חששנו שבעלה יעשה לה משהו רע"

אחיה של סוזן ותד שנרצחה: "חששנו שבעלה ירע לה"
בריאיון לכאן רשת ב אמר ריאד אבו מוח, כי אחותו ובעלה לא היו ביחסים טובים והוא היה מכה אותה, אך היא ביקשה לשמור על שלום בית ומשפחתה לא חששה שיהרוג אותה. הוא סיפר כי הבעל החשוד לקח את מכוניתו לשטיפה כדי להעלים ראיות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סוזן ותד
צילום: צילום: באדיבות המשפחה

ריאד אבו מוח, אחיה של סוזאן ותד מבאקה אל גרביה, שגופתה נמצאה אתמול, אמר היום (ראשון) כי בני משפחתה חששו שבעלה, החשוד ברציחתה, יעשה לה משהו רע. בריאיון לליאת רגב, בתכנית "בחצי היום, בכאן רשת ב, אמר אבו מוח כי בני הזוג לא תמיד היו ביחסים טובים: " הם רבו פה ושם, כל מיני מריבות של אישה ובעלה, אבל הוא קצת הגזים, לפעמים היה מכה אותה". למרות זאת, אמר, כי הם לא חששו שהוא עשוי להרוג אותה.

האזינו לריאיון בכאן רשת ב

"זה מקרה טראגי", אמר אבו מוח. "היא לא התלוננה במשטרה, היא רצתה לשמור על שלום בית, לא רצתה שיהיו גירושים ויהיו דיבורים, היא סיפרה רק לנו, לאחים". הוא סיפר כי הריבים בין בני הזוג היו בעיקר סביב העניין הכלכלי. "הוא רוב הזמן לא עבד, רק היא עבדה. הוא עבד פה ושם כל מיני עבודות מזדמנות, אבל רוב הזמן הוא לא עבד, הם גרו בשכירות, והיא כמעט היחידה שפרנסה את הבית, יכול להיות שזה חלק מהדברים שהביאו לכך. הוא בטלן קצת, עצלן, מן בן אדם שסומך על אחרים, יודע שהיא תסתדר איכשהו".

אבו מוח סיפר כי אחותו נעלמה ביום שלישי. לדבריו היא נהגה לעבוד באחרונה בקייטריניג יחד עם בעלה. "הוא הודיע לנו, למשפחה ביום רביעי בערב. הוא הודיע לאחותי כי כשהוא הלך לעבוד אז המעסיק שלו שאל אותו 'איפה אשתך למה היא לא באה לעבודה כבר יומיים?' אז הוא אמר 'לא יודע, לא ראיתי אותה'". לדברי אבו מוח, המעסיק צעק על הבעל, איך יכול להיות שהוא אינו יודע היכן אשתו כשהיא איננה בבית?

"אז, לפי מה שהבנו, הוא לקח את האוטו, שטף אותו כדי להעלים ראיות. אחר כך הוא התקשר לאחותי ביום רביעי בערב. אחותי התקשרה אלינו, לאחים, לספר שסוזן איננה ולמחרת כבר התחלנו לטפל ולחפש עם המשטרה".

הוא סיפר שאחותו הגדולה, הייתה נשואה לאחיו של הבעל החשוד ברצח. "היא גם אלמנה, בעלה נפטר לפני 15 שנה. אין מה לעשות, היא תגדל את הילדים".

הפופולריים