11 שנות מאסר למטפל שהתחזה לרופא ואנס מטופלות

11 שנות מאסר למטפל שהתחזה לרופא ואנס מטופלות
דרור רוטקוביץ ביצע עבירות מין בארבע נשים בין השנים 2017-2008, והורשע בהסדר טיעון על פי הודעתו, בעבירות של אונס, מעשה סדום, ניסיון אונס מעשים מגונים וקבלת דבר במרמה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עצור בפרשת טרור יהודי מ-2015
צילום: צילום: נתי שוחט, פלאש 90

בית המשפט המחוזי בירושלים גזר 11 שנות מאסר על המטפל דרור רוטקוביץ שהתחזה לרופא, וביצע עבירות מין בארבע נשים בין השנים 2017-2008. גזר הדין נקבע כבר בספטמבר האחרון, אך רק היום (חמישי) הותר לפרסום. רוטקוביץ הורשע בהסדר טיעון על פי הודעתו, בריבוי עבירות של אונס, מעשה סדום, ניסיון אונס מעשים מגונים וקבלת דבר במרמה. 

בית המשפט המחוזי בירושלים קבע כי תוצאות מעשיו קשות מאוד, מדובר בפגיעה נפשית קשה בכל תחומי החיים. עוד נקבע כי הנזקים ילוו את קורבנותיו במשך כל חייהן והשיקום, אם יהיה כזה, יהיה צפוי להימשך זמן רב. רוטקוביץ הציג את עצמו כרופא טבעי ונטורופת, ובין היתר עבד גם בבית החולים ביקור חולים. הוא ביצע את העבירות תוך התחזות והציג את המעשים המיניים כדרושים לצורך טיפול נפשי, פיזי ומיני. כמו כן, פסק בית המשפט כי על הנאשם לשלם פיצויים לנפגעות. 

עו״ד אביה גליקסברג בניטה מפרקליטות מחוז ירושלים: ״הנאשם, מטפל אלטרנטיבי, הורשע במסכת של מעשי אינוס, מעשי סדום ומעשים מגונים שביצע בארבע מתלוננות שביקשו מזור לבעיותיהן ונתנו בו אמונם כשהוא מציג מצג שווא וכזב כאילו המעשים נעשו במסגרת הטיפול שנתן להן".

הפופולריים